Yemek Tarifleri Sitesi İle Para Kazanma

Merhaba bu yazım evden para kazanmak isteyen ev hanımları ve yemek tarfileri konusunda hevesli kişileri çok ilgilendiriyor. Yemek tarifleri geçmiş yıllarda televizyondaki yemek sitelerini izleyerek öğrenirdik internetin ve sitelerin çoğalması ile videolu ve resimli yemek tariflerini internetten öğrenmeye başladık. İşin aslı kendimde bu yemek tarifi sitelerinden bazılarının sıkı takipçisiyim içlerinde çok beğendiğim siteler var. Bu sitelerin büyük bir kısmı ev hanımları tarafından başlangıçta hobi olarak düşünülerek açılmış ve zamanla binlerce ziyaretçisi olan ve takip edilen  siteler haline gelmiş hobi olarak başlamış olan sitelerinden artık para kazanmaya başladılar.

Hobi olarak başladıkları bir işten şimdi emeklerinin karşılığı olarak  para kazanıyorlar. Ve eminim yaptıkları işte şuan daha çok zevk alıyorlar.

Sizde yemek tarifleri sitesi kurarak para kazanabilirsiniz. Yemek tarifi sitesi kurmak zor mu bunun için neler gerekli biraz bunlar hakkında sizlere bilgiler vereceğim. Yemek tarifleri sitesinden profesyonel anlamda para kazanmak istiyorsanız sizlere tavsiye edebileceğim bir sistem var. İmkanlarınız kısıtlı ise ücretsiz bir blog site kurarak bu işe başlayabilirsiniz. Ücretsiz blog kurabileceğiniz sitelerden kişisel bir site kurabilirsiniz. Fakat dediğim bu işten ciddi anlamda para kazanmak istiyorsanız biraz fedakarlık yapmanız gerekecek yemek tarifi sitelerinden para kazanmak isteyenler için hazırlanmış kombine bir sistem var. Bu sistemi kurduktan sonra size sadece yemek tariflerinizi yazmak kalıyor.

Yemek Tarfilerinden Para Kazanmak İçin Hazırlanmış Sistemin  İçeriğinde Neler Bulunuyor. Şu şekilde sıralayalım.

Bu sıraladığımız hizmetler için toplam ödeyeceğiniz miktar sadece 97$ dır.

  • Alan adı Sizin sitenizin adı ( yemeksitesi.com gibi )-(Piyasa Değeri 10 $)
  • Hosting ( Siteniz için gerekli alanın yıllık ücreti )(Piyasa Değeri 100 TL )
  • Kurulum (Piyasa Değeri 100 TL)
  • Seo Ayarları (Piyasa Değeri 200 TL)
  • Tasarım ve Logo (Piyasa Değeri 300 TL)
  • Eğitim Video Seti (Pisaya Değeri 100 TL)
  • Para Kazanma Kitabı (Piyasa Değeri 100 TL)
  • Canlı Telefon veya Msn Destek (Piyasa Değeri 50 TL) 

Yemek Tarifleri Sitesi Kurarak Para Kazanmak İstiyorsanız Alttaki Bağlantıdaki  Ayrıntılı Bilgi Elde Edebilirsiniz.

Yemek Tarifleri Sitesinden Para Kazanma

About admin