Xticarette Ürün Seçerken Kriterlerimiz Ne Olmalıdır ?

Bir önceki yazımızda Xticaretin ne işe yaradığını öğrendik sanırım şimdi ise Xticarette ürün seçerken nelere dikkat etmeliyiz bu konuda bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

 

Xticaret sitesi üzerinde çeşitli kategorilerde bir çok yararlı digital ürün bulunuyor ve bunlardan faydalanıp iyi yerlere gelen bir çok insanda var ancak, maalesef ki alıcıları hayal kırıklığına uğratan, sadece genel bilgiler veren ve asılsız vaatlerde bulunan ürünlerde mevcut, bu tür ürünlerden uzak durmak için sizlere bir kaç tavsiye de bulunacağız.

XTİCARET ÜYELİK İÇİN TIKLA

 

İlk olarak satılan ürünün sahibinin iletişim adresi kesinlikle olmalıdır, çünkü gerçek faydalı satıcı sattığı ürünün arkasında durarak, iletişim adresini verir ve devamlı müşterilerine yardımcı olur. Bunun yanında satılan ürünün geri iade koşulu kesinlikle olmalı, buda yukarıda söylediğim gibi ürün sahibinin kendi ürününe ne kadar güvendiğini gösteren bir etmen.

 

Satılan ürün geniş bir bilgi içeriyorsa, bu ürün hakkında ön bilgi veren kurs benzeri bir oluşumun olması tercih sebebiniz olsun. Anket ile para kazanmak konusu bir çok kitapta ve bir çok yerde geçer, anketle para kazanmak uygulama olarak basit olarak düşünülür çünkü size gelen soruları cevaplamaktır yapılan işlem ama şunu söylemek isterim sizlere anket doldurmak sabır ve uğraş gerektiren bir kazanç modeli olduğundan dolayı benim tavsiyem internetten para kazanmak için öncelikli tercihiniz olmamasından yana.  Zaten bir çok ürün sahibi, bu konuda ki bilgileri internetten para kazanma kitaplarının yanında bonus olarak veriyor.

 

Öncelikle satılan ürün kesinlikle gerçekçi olmalı, yani hiç birşey yapmadan şu kadar para kazanacaksınız, hiç uğraşmayacaksınız gibi vaatlerden uzak durun ve bu ürünü aklınızdan silin. Uğraş vermeden para kazanmanın mümkün olmadığı aşikar.

 

Ürüne birlikte verilecek bonuslar sizin için tercih sebebi olsun, bonusların sayısı ve niteliği önemlidir, kaliteli ve işe yarar bonuslar her zaman tercih edilir.  Ürün sayfasında referanslara bakarken, yazılı referanslar yerine, görsel materyal içeren referansı olan ürünleri tercih edin. Video veya resim gibi materyaller kullanılarak verilen referanslarda yanılma payı daha düşüktür.

 

About admin