Xticaret Ne İşe Yarar?

Xticaret Türkiye’de ilk ve tek olan, ClickBank tarzında, digital ürünlerin satışının yapıldığı ve en önemlisi de, ürün sahipleri, satış ortakları ve alıcıyı bir araya getirip, bilginin daha güvenli ve hızlı bir şekilde kullanıcılara ulaşmasını sağlayan bir platformdur. Xticaret sitesi internette yapılan ticaretin uygulama alanı, pazar alanıdır.

Yukarıda da belirtiğim üzere, Xticaret ülkemizde bu alanda hizmet veren tek ve en büyük platformdur. Xticaret üyelerine, bu platformda satılan ürünlerin satış ortağı olma ayrıcalığı tanırken, satılan ürünlerin tanımını yaparak, satıştan komisyon almasını sağlıyor. Xticaret sayesinde, ürün sahipleri, satış ortakları ve ürünü alacak kişiler bir arada olup, fikir ve bilgi alışverişi yaparak, doğru bilgiye ve doğru kaynağa en iyi şekilde ulaşmış oluyorlar. Bu yazımızı okurken, aklınıza peki sadece digital ürünler mi satılıyor ? sorusu gelebilir. Şuan için sadece digital ürünler satılmaktadır fakat, xticaret, yeni atılımlar yaparak  Xnetwork sistemini hayata geçirmeyi düşünüyor. Böylelikle, digital ürünlerin yanında, günlük hayatta kullanılan fiziksel ürünlerinde satışına imkan sağlanacak, daha geniş ürün yelpazesi ve daha fazla alıcıya hitap edilmiş olunacak. Bunun yanında, Xticarete sizin referansınız üzerinden üye olan her pro üyeden komisyon alıp kazancınızı artırmanızın  yoluda açılmış olacak.  Xticaret hakkında genel olarak bilgi sahibi olduktan sonra, sizde bu platformun bir parçası olmak istiyorsanız, yazımızın devamında, Xticaretten ürün seçerken kriterlerimizin neler olması gerektiğine değineceğiz.

Xticaret’e üyelik ücretlidir. Ücreti çok değildir. Bu verilen hizmetin kalitesinin artması ve profesyonelce yapılmasını sağlamak için alından cüzi bir bedeldir. Xticaret güvenli bir sistemdir. Güvenliğe çok önem verilmektedir.

Xticaret sitesine buradan üye olabilirsiniz.

” Xticarette Ürün Seçerken Kriterlerimiz Ne Olmalıdır?” Başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.About admin