X TİCARET NEDİR-XTİCARET İLE NASIL PARA KAZANILIR?

X TİCARET NEDİR-XTİCARET İLE NASIL PARA KAZANILIR?

Xticaret  ülkemizde faaliyet gösteren türkçe olarak  hazırlanmış güvenilir  ilk satış ortaklığı (affiliate) sitesidir.

X ticaretin işleyişini ise teknik tanımı ile anlatılabilir.

X ticaret.com teknik tanım ise, satıcıların (ürün sahibi), satış ortaklarının (affiliate) ve alıcların (ihtiyaç sahibi) buluşmasını sağlayan, Türkiye deki ilk satış odaklı teknoloji platformudur.

Xticaret’ten  internetten para kazanmak ile ilgili affiliate marketing ( satış ortaklığı ) yazılarımız içerisinde kısmen bahsetmiştik.

Xticaret Türkiyedeki tek satış ortaklığı sitesidir. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler xticaret’e üye olarak satış ortaklığı sistemine katılmış olurlar.

Xticeret sitesi içerisinde çeşitli kategorilerde ürünler yer alır buradan bir ürün seçerek o ürünün satış ortağı olursunuz ve bu ürünle ilgili size satış linki bağlantısı verilir. Bu linki ürünün satışını yapacağınız siteye koyarak belli bir komisyonla netten para kazanırsınız.

XTİCARET’E ÜYELİK ÜCRETLİMİDİR?

Xticaret’e üyelik başlangıçta ücretsizdi. Daha sonra satış ortaklığı işini ciddi bir şekilde yapmak isteyen kişilerin platformda yer alması için standart satış ortaklığı üyelik ücreti 20 TL’dir. Bu bedel sadece üye olurken alınır ve bir defalığına mahsustur.

XTİCARETE NASIL ÜYE OLUNUR?

Xticarete üye olmak son derece kolaydır. Alttaki resimde kayıt formu gözükmektedir. Bu formdaki boşlukları doğru bir şekilde doldurup kayıt oluna tıklamanız yeterlidir.

xticarete üye olmak için buraya tıklayınız.


About admin