Webmaster Pro Videolu Eğitim Seti

Merhaba, yorucu kodlar ve karmaşık tasarımlar ile uğraşmadan, bilgisayar açıp-kapatmaktan başka hiçbir ek bilgiye gerek kalmadan, sadece 2 saat kadar kısa bir sürede, muhteşem görünümlü, arama motoru (SEO) dostu ve profesyonel siteler kurmak sizce ne kadar mümkün?

Kesinlikle evet. Bu tanıtımı okuduğunuza göre zaten bir web sitesi kurmak istiyorsunuz, o zaman bu sistem tam size göre. Bu sistemde aldığınız eğitimle, kendi emeğiniz ile ancak kolaysa sadece 2 saatte bir web sitesi hazırlayabileceksiniz.

Webmaster Pro Nedir?

Web site yapmak için binlerce lira harcama zorunluluğunu ortadan kaldıran, herkesin web sitesi yapabilmesine olanak tanıyacak bir videolu eğitim setidir. İçeriğinde barındırdığı yüksek görüntü kalitesine sahip videoları izleyerek, birkaç saat içerisinde profesyonel web siteleri kurabilmenize olanak tanır. Tam 20 videolu dersten oluşan eğitim setinde, buna ek olarak size kılavuzluk edecek 1 adet e-kitap mevcut.

Webmaster Pro Nasıl Bir Sistem?

Günümüzün en çok tercih edilen hazır web sistemlerinden birisi olan “Joomla!” altyapısı ile hazırlanan bu eğitim setinin yardımı ile profesyonel web siteleri hazırlayabilirsiniz. Sistemde hâlihazırda bulunan tüm dosyaları kolayca kullanarak, internete ihtiyaç duymadan web sitesi hazırlayabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız, bu eğitim setinde temalar, eklentiler ve gerekli tüm dosyalar bir arada.

Joomla! Nasıl Bir Sistem?

Joomla!, dünyaca ünlü markaların web sitelerinin altyapısını oluşturan profesyonel ve kaliteli bir sistem. Bu yüzden bu eğitim setini hazırlarken bu sistemi kullandık. İşte dünyaca ünlü markaların “Joomla!” sevdasını gözler önüne seren web siteleri. www.unric.org www.porsche.com.br

Webmaster Pro Eğitim Videolu Eğitim Setini Nasıl Satın Alabilirim?

Sadece 83 lira ile sınırsız sayıda web sitesi kurmak istiyorsanız, bu eğitim setini kolayca satın alabilirsiniz. Banka havalesi, kredi kartı ve PayPal havalesi ile güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yaparak web sitesi kurmaya başlayabilirsiniz. Ufak çapta bir web sitesi için binlerce lira harcamak yerine, sadece 83 lira ile istediğiniz kadar web sitesi kurabilirsiniz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, 83 lira gibi ufak bir tutarın ne kadar kârlı bir alışveriş olacağını anlayabilirsiniz.

Ödeme Sistemi Güvenli Mi?

Kredi kartı ile ödemelerde, ödeme sayfası xticaret.com gibi çok güvenli  bir sistem üzerinden açıldığı için ödemelerde kredi kartı dolandırıcılığı ve benzeri riskler kesinlikle yoktur. Tamamen güvenli bu sistem ile, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceksiniz!

web sitesi kurmak

About admin