Webmaster Pro ile Herkes Profesyonel Web Sitesi Kuracak

İnternet, kullanım alanının yaygınlaşmasından dolayı bir çok insana iş kapısı oldu ve olmaya devam ediyor. Bir çok firmanın internet sitesi mevcut ve bu internet sitesini yaptırmak içinde gerçekten ciddi rakamlarda ödeme yapıyorlar. İnternet sitesi yapmak uğraş ve bilgi gerektiren bir uygulama. Ancak gelişen internet teknolojileriyle beraber, internet sitesi yapmak artık daha kolaya indirgenmiş durumda. Bu kolaylaşma internet sitesi yapan kişilerin işini kolaylaştırırken, bu sektöre adım atacak kişilere de güven veriyor. Tabi ki, internet sitesi kurmanın kolaylığından faydalanmak içinde çeşitli taktikler ve uygulamaları öğrenmek gerekir. İnternet hayatının kuralları mevcut. Sizde bu kuralları öğrenerek, hayallerinizi internet ortamına aktarabilir, kendinize yeni bir kazanç kapısı yaratabilirsiniz.

 

İnternet sitesi kurmayla alakalı hiçbir bilginiz olmasına gerek yok, özel kurslara gitmenize, php, asp gibi yazılım dillerini bilmenize gerek yok, sizleri tüm bunlardan kurtaracak bir eğitim seti olan Webmaster Pro, internet sitesi kurmanın tüm püf noktalarını, baştan sona işliyor. İnternet sitesi kururken nelere ihtiyaç duyacağınızı, neler yapmanız gerektiğini, hangi adımları takip etmeniz gerektiğini, ziyaretçi çekmek için neler yapmanız gerektiğini ve internet sitesi tasarlarken size yardımcı olacak püf noktaları içeren bu set, hiç bir bilgisi olmadan profesyonel siteler kurmak isteyenler için ideal. Şuan bu setle tanışmadan internet sitesi kurdurmayı düşündüğünüzü varsayalım. Öncelikle bir şirkete gideceksiniz ve gerçekten çok uçuk fiyatlarla karşılaşacaksınız. Bundan vazgeçtiniz kendiniz yapmaya karar verdiniz, hiç bir bilginiz olmadan, anlatılanlardan hiç bir şey anlamayacaksınız ve boşa zaman harcayacaksınız. Tüm bunları kenarı bırakın.

Kolay Kullanım ve Profesyonelliğin Adresi Webmaster Pro

Yukarıda anlattıklarım size uyuyorsa, artık sizde kolaylıkla internet sitesi kurmayı öğrenmek istiyorsanız, yazının devamını okuyarak doğru karar verdiniz demektir. Artık bu eğitim setinin detaylarına gelebiliriz.

Bu set her kesime hitap eden bir eğitime sahip. Yani isterseniz, hiç bir bilginiz olmasın isterseniz profesyonel olun, bu sette anlatılanlar size hiç yabancı gelmeyecek. Çünkü bu setin amacı, sıfırdan adım adım internet sitesi kurmanın yollarını, uygulamalı ve videolu şekilde anlatmak. Yani set içerisinde bulunan dersleri takip ederek, dersler bittikten kısa bir süre sonra sizde kendi sitelerinizi tasarlayabilecek hale geleceksiniz. Bu aşamadan sonrası tamamen sizin hayal gücünüze kalmış çünkü yapabilecekleriniz de sınır yok. İçerisinde yaklaşık 4 saatlik videolu eğitim barındıran bu seti, ister internet üzerinden isterseniz de bilgisayarınıza indirip takip edebiliriz.

Bu set sayesinde sadece site yapmayı değil, internet ortamında bu siteyi nasıl kaliteli hale getirebileceğiniz ve müşterilerinizin isteklerine nasıl cevap verebileceğinizi içeriyor. Webmaster Pro Eğitim Setinde anlatılan internet sitesi kurma sistemi Joomladır. Joomla dünya genelinde en çok kullanılan ve en profesyonel İnternet sitesi kurma uygulamalarındandır. Bu sistem sayesinde bir çok ünlü firma kendi sitelerini yapmış ve kontrolünü ellerine almışlardır.

Webmaster Pro Eğitim Setiyle Nelere Sahip Olacağım ?

Bu seti diğerlerinden ayıran en büyük özellerinden bir tanesi de sadece, internet sitesi kurma eğitim barındırmıyor. Bu seti alacak kişiler aynı zamanda profesyonel internet siteleri kurmak için gerekli bir çok eğitime sahip olacaklar. Şimdi bu setlerin ne olduğuna biraz bakalım.

Logo Yapım Programı ve Kullanım Videosu

İnternet sitelerinin tartışılmaz en büyük yapı taşlarından biri olan logolar, profesyonel sitelerinde en büyük belirleyici özelliklerden bir tanesi. Webmaster Pro yetkilileri sizlere, kolay şekilde profesyonel logolar yapabileceğiniz programı, en ince detayına kadar anlatan bir video ile birlikte veriyorlar.

Seo Sırları Eğitimi

Büyük arama motorlarından ziyaretçi çekebilmek için gerekli olan bilgilerin tümüne verilen ad olan SEO( Arama Motoru Optimizasyonu), internet sitesi sahipleri için gerçekten önemli bir husus. Kim hiç bir kimsenin gelmediği bir internet sitesi ister ki. Sizlere verilecek bu sırlar sayesinde Google gibi büyük arama motorlarında kendi kelimenizde ilk sayfa çıkmanızın garantisi veriliyor.

Ömür Boyu Ücretsiz Domain(Alan Adı)

Bu eğitim setini aldıktan sonra, sizlere ömür boyu kullanabileceğiniz bir alan adı hediye olarak verilecek. Bu gerçekten büyük bir hediye çünkü normal olarak bir alan adı yıllık 20 TL civarında, ne kadar karda olduğunuzu kendiniz düşünün.

Bu hediyelerin yanında, internet sitesi yapmak için gerekli tüm bilgileri içeren Bilgi Bankasına, ömür boyu ücretsiz güncelleme şansına ve 7/24 canlı destek hakkına sahip olacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın.

About admin