Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Webci sayesinde artık hiç kimse web sitesis kalmayacak. Hiçbir teferruat ile uğraşmadan herşey dahil 125 TL ye bir günde siteniz hazır. Sizde webci sayesinde internet dünyasında yerinizi alın.

web-sitesi-yaptirmak-istiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Evet web site tasarımı çok kolay ama bilmeyenler içinse bir okadar da zor ve karmaşıktır.Etrafımızda web site tasarımı yaptıracak tasarımcı yı bulmak onlara iş yaptırmak veya bir değişiklik istemek vs. okadar zordur ki,bunları zamanında yaşamış biri olarak parası da bir yana çile haline gelmektedir.

Webci artık bunların hepsine son veriyor.Hiçbir kodlama ile uğraşmadan web site ismi ve host da dahil olmak üzere sunuyor.Webcinin amacı en uygun fiyata en kaliteli şekilde sizi internet dünyasında temsil etmetir.Aynı zamanda webci size bir telefon veya mail kadar yakın tüm istekleriniz ve yenilikleriniz en kısa sürede editlenip siteniz de yayında olacaktır.

Sizlerde ister iş gereği ister tanıtım veya para kazanmak için web tasarıma yüzlerce veya binlerce tl ödemek zorunda kalmayacaksınız.Sürekli uygun fiyat garantisi sunan webci sayesinde sadece 125 TL ye sizinde kendi adınıza siteniz olabilir.

Ticaret ile uğraşanlar yeni türk ticaret kanuna göre web siteleri olmak zorunda ticaretle uğraşak küçük ve orta ölçekteki işletmeler ile görüştüğümüzde bir çoğu sırf kanuna uygun olsun ben fazla teferruat istemiyorum, işte hakkımızda,referanslar,ürünlerimiz.iletişim olsun yeter şeklinde düşünen hatrı sayılır esnafımız bulunmakta,Tam bu noktada webci size bu özelliklerde bir siteyi herşey dahil sadece 125 TL ye haftalarca beklemeden  bir günde teslim ediyor ve internette sizin alan adınız altında yayınlıyor.Sizlerde geç kalmadan webci ile internet dünyasındaki yerinizi alıp,internetin nimetlerinden faydalanın.

 

 

About admin