Web Site Kurmak İçin Rehber

Web site kurma konusunda hiçbir bilgisi olmayanlar için faydalı olacağını düşündüğüm web site kurma rehberi hakkındaki daha önceden hazırlamış olduğum yazımı  bu konuda kaynak arayanlar için yayınlıyorum. Ancak arkadaşlar bu web site kurma rehberi belli bir ücretle satılmaktadır. İlgilenenler bakabilir.

Para kazanmanın son yıllarda ki en önemli yollarından biri olan internet siteleri, her geçen gün daha da kazandırıyor. Bu büyük pastadan sizde bir dilim alabilirsiniz.


Benim web sitesi kurmak ile ilgili bir bilgim yok diyorsanız, web sitesi kurma rehberi, sizlere web sitesi kurmanın en ucuz yolunu uygulamalı bir şekilde anlatıyor. Bu rehbere sahip olduktan sonra, yanında verilecek ücretsiz eğitimler ile, oluşturduğunuz web sitelerinden para kazanmanız mümkün.

Şimdi, peki bu nasıl olacak benim web sitesi yapmak ile ilgili hiç bir bilgim yok diyorsunuz değil mi. Web sitesi yapmak gözünüzü korkutmasın, bu konumuzda yer verdiğimiz web sitesi kurma rehberi, hiç bir bilgisi olmayan bir kişiye profesyonel web siteleri yapmayı öğretiyor.

Web Sitesi Kurma Rehberini İndir

Web Sitesi Kurma Rehberinde  Neler Anlatılıyor ?

Web sitesi sahibi olmak isteyip de bu konuda hizmet veren şirketlere  başvuranlar, karşılaştıkları büyük paralar karşısında zor durumda kalıyorlar. Bu set size, hiç bir ücret ödemeden hiç bir kod kullanmadan profesyonel web siteleri kurmanın yollarını uygulamalı olarak anlatıyor.

  • Bu rehbere sahip olduktan sonra, anlatılanlar ile uygulamalar yaptığınızda, bir iki web sitesi uygulamasından sonra artık tamamen profesyonel web siteleri oluşturabileceksiniz.
  • Bu rehber size, bir çok farklı kategoride web sitesi kurma imkanı sağlıyor. İster ticari siteler, ister hobiniz ile ilgili bir site, isterseniz forum.
  • Bu rehberi öğrenmek için hiç bir web bilgisine sahip olmanıza gerek yok, normal seviye de bilgisayar kullanıyor olabilmeniz yeterli.
  • Anlatılan teknikler sayesinde web sitelerinin, google de üst sıralarda kalmasını sağlayacaksınız.

Web Sitesi Kurma Rehberinin Faydaları Neler ?

Web sitesi kurma rehberinin asıl amacı, web sitesi kurma adına hiç bir bilgisi olmayan kişilere, sıfırdan profesyonel web sitesi kurmayı öğretmektedir. Bu anlatımlar sırasında, anlama kapasitesinin en yükseğe çıktığı görseller(resim, video) kullanılmıştır. Bu görseller anlatanları destekleyen uygulamalar şeklindedir. Bilgilerin havada kalmamasını sağlamak içinde yol gösterici eğitim videoları hazırlanmıştır. Bu rehberin sizlere tamamen ücretsiz olarak anlattığı teknikler, profesyonel web siteleri oluşturmak için basit çözümler içerir.  Bu rehber sayesinde bir kaç saat içerisinde, web sitesi kurmayı öğrenecek, denemeler sonucunda bu uygulamala 15-20 dakika gibi kısa bir süreye inecektir.

Web Sitesini Kurdum Ancak Ziyaretçi Gelmiyor Ne Yapmalıyım ?

Bir çok kişinin yaşadığı en büyük sorunların başında gelen ziyaretçi sorunu, web sitesi kurma rehberinde detaylı şekilde anlatılmıştır. Sitenizi ziyaret eden kimsenin olmadığında, ne kadar güzel site olursa olsun hiç bir önem arz etmez. Bundan dolayı bu rehber içerisinde size verilen hediyeler içerisinde, ziyaretçi kazanabilmenin püf noktaları anlatılmaktadır.

Web Sitesi Kurma Rehber ile Sahip Olacağınız Hediyeler

Hediye 1 : SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi

150 TL değerinde olan bu eğitim, sizlere web sitesi oluşturduktan sonra, arama motorlarında nasıl yer edinebileceğinizi öğretir. Bu sayede yaptığınız sitelere ziyaretçi gelecek, siteleriniz değer kazanacaktır.

Hediye 2: İnternet Reklamcılığı Eğitimi

Oluşturduğunuz sitelerin ziyaretçi kitlesi elde etmesi ve popüler olması için sadece seo yeterli değildir. Çeşitli internet reklamları da sitenizi tanıtmak için büyük olanaklar sağlar. Bu rehber ile verilen hediye de, internet reklamcılığını en etkili şekilde kullanmak için uygulamalar mevcuttur.

Hediye 3: Google Sırları

Alanında uzman kişiler tarafından 1 yıllık denemeler sonucunda oluşturulmuş bu eğitimde Google de nasıl ilk sayfaya yerleşebileceğiniz anlatılmıştır. Piyasa değeri 175 TL olan bu eğitime, web sitesi kurma rehberi ile ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Bu hediyelerin yanında ücretsiz olarak, bir adet domaine( alan adı) sahip olacaksınız, bunun yanında tamamen ücretsiz güncelleme ve 7/24 online destek sizleri bekliyor.

 

 

About admin