Seo Efendisi Kitabı İndir

SEO efendisi, arama motorlarında sitelerinizi kolayca üst sıralara çıkartmanızda size %100 çözüm üretebilme kabiliyetine sahip, adeta rehber niteliğinde bir e-kitaptır.

Artık Google da üst sıralara nasıl çıkılır? , Google’da ilk sayfaya çıkmak için ne yapmam gerekir acaba? , SEO danışmanlığı nedir? , gibi sorularla kafanızı yormanıza gerek kalmayacak. SEO efendisi e-kitabında tüm bu sorulara istediğiniz yanıtı alabilmeniz mümkün olacaktır.

SEO efendisi e-kitabı bir set niteliğindedir. Size bu işi tüm ayrıntılarıyla, yapılacak her ayar ve hususa değinerek anlatmaktadır.

SEO Efendisi e-kitabı ile firmanızın reklamı için ödemekte olduğunuz Google adwors kampayaları veya sitelere reklamınız amaçlı yaptığınız ödemelerin tümüne son vermiş olacaksınız.

SEO Efendisi E-kitabı ile öğrenilebilecek başlıca konular:

Site Analizi: Sitelerimizin mevcut durumu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak herkesin merak ettiği bir durumdur. Google’da veya diğer arama motorlarında hangi sırada kaçıncı sayfa çıktığı bilgisinden tutunda, kodlama hatalarının bulunması ve çözümüne kadar birçok ayrıntı.

Google Pagerank Değeri Nedir?, Nasıl yükseltilir?: Pagerank siteler için oldukça önem arz etmektedir. Bunun sitenize sağladığı yararlar ve bu imkandan nasıl faydalanabileğimiz hususunda altın değerindeki bilgiler.

Site içi optimizasyon: Site içi optimizasyon web sitelerimizin kodlama bölümündeki sıkça yapılan yanlışların neler olduğunu, sitemizin site içi optimizasyon bölümünden ne durumda olduğunu gözlemleme, sorunlar varsa nasıl çözüleceğine dair bilgileri içermektedir.

WordPress Seo Optimizasyonu: Günümüzün en yaygın kullanılan blog yazılımı olan WordPress (WP)’in SEO eklentisinin nasıl kullanılacağı, bu eklentiyi nasıl en başarılı şekilde çalışacak duruma getirebileceğimiz hususunda bilgileri kapsamaktadır.

Backlink İnşası: Backlink doğru kullanıldığında sitelerimizi vezir, yanlış kullanıldığında rezil edebilecek kadar önemli bir bölümdür. Bu ayarların nasıl yapılacağı, en iyi backlink insaasının yapılacağını anlatan bölümdür.

 

Yukarıda söz ettiğimiz konular bu değerli e-kitap içerisinde sadece birkaç bölümden ibarettir. Bunlar gibi daha onlarca konuya değinilmektedir.

 

Seo Efendisi Kitabı İçin Tıklayınız. (SEO EFENDİSİ KİTABI )

 

E-kitap satışı şuanda kampanya dolayısıyla sadece 89 TL’dir. Kampanya süresi kısıtlı olduğu için sitesini düşünen, gereksiz yere giden reklam gelirlerine son vermek isteyen, web üzerinden yaptığı satışları misli misli katlamak isteyen herkesin elini çabuk tutmasını öneriyoruz.

About admin