fotograf.com’a Fotoğrafını Ekle Para Kazan

Daha önceki yazılarımızda satış ortaklığı sistemlerinden  GOOGLE KAZANÇLARI  adlı kiatbı nasıl satın alacağınızı ve bu kitaptan nasıl gelir elde edeceğinizi anlatmıştık.

Bu yazımızda yine bir satış ortaklığı sistemine sahip olan fotograf.com sitesinden bahsedeceğiz.

fotograf.com sitesi internetten fotoğraflarınızı yükleyebileceğiniz ve 2 GB lık bir alanda saklayabileceğiniz, dilerseniz istediğiniz fotoğraflarınızı uygyun fiyatlar karşılığında bastırabileceğiniz bir dijital fotoğraf baskı ve paylaşım sitesidir.

fotograf.com  sitesine sadece üye olmakla bile karda oluyorsunuz. Çünkü üye olduğunuzda fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz 2 GB lık bir alana sahip olmuş oluyorsunuz ve internetin olduğu her yerden fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

fotograf.com ‘un satış ortaklığı ise şu şekilde işliyor:

1-) fotograf.com ‘un hazırladığı bannerleri kendi sitenize yerleştiriyorsunuz.

2-) Sitenize yerleştirdiğiniz bannerların fotograf.com ‘da gideceği link, size özel bir link olacaktır ve fotograf.com  bu linkten gelen kişiyi “session” ile takip ederek, bu kişinin fotograf.com ‘a üye olması durumunda üyeliği sizin kodunuzla yapılacaktır.

3-) Sizin kodunuzla, fotograf.com ‘a üye olmuş olan üyelerin bütün alış verişlerinden belli oranlarda gelir elde edeceksiniz.

4-) Sitenizden, fotograf.com ‘a gidip üye olan bütün üyeleri online olarak görebileceksiniz.

5-) Kazandığınız para miktarı 35 TL ye ulaştığında paranızı alabileceksiniz.

 

http://www.internettepara.net/internetten-para-kazandiran-yontemler.html

 

About admin