ReklaMoney İle İnternetten Para Kazanmak

reklam-money1

ReklaMoney.com dünyasında para kazanmaya hoş geldiniz…

İnternette para kazanabilmek için, netteki para kazandıran sistemlerin hepsini birleştirmek gerekiyor. Bazı sitelerde mail okuyarak, bazılarında anket doldurarak, bazılarında reklam izleyerek her sitede farklı yönlerden internetten para kazanma yöntemleri bulunuyor.

ReklaMoney sitesinde ise bütün reklam ile aklınıza gelebilecek yöntemler birleştirilmiş ve hepsinden de para kazanabiliyorsunuz.

ReklaMoney; hizmet ve ürün üretenler ile bu hizmet ve ürünleri tüketenler arasındaki tanıtım, reklam, satınalma ilişkileri sırasında, satıcıya ve alıcıya kazanç sağlamayı ve aralarındaki iletişimi artırmayı hedefleyen bir reklam sitesi olup ReklaMoney.com sitesine üyelik ücretsizdir.

ReklaMoney sitesinden para kazanabileceğiniz bir çok yöntem vardır. Şimdi bu para kazanma yöntemlerini kısaca tek tek açıklayalım:

OKULUNUZUN  ReklaMoney  TEMSİLCİSİ  OLARAK  PARA  KAZANMAK:

Okulunuzun ReklaMoney temsilcisi olabilir ve ReklaMoney’nin geliştireceği uygulamaların okulunuzdaki uzantısı olarak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Bunun yanısıra okulunuzdaki tüm ReklaMoney.com üyesi öğrencilerin reklam izlemelerinden de gelir elde edebilirsiniz.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney  SİTESİNE  FİRMALARDAN  REKLAM BULARAK  PARA  KAZANMAK :

bulmaktan ibarettir. Çevrenizde reklam verecek firmalar varsa, bu firmalardan elde edilecek reklam gelirlerinin %10 u oranında kazanç sağlayabilirsiniz.

ReklaMoney sitesine üye olduğunuzda 2500 puan (2,5 TL) hesabınız hemen aktarılıyor.

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra kendinize ait kişisel bilgilerinizi doldurduğunuzda 1000 puan (1 TL) kazanıyorsunuz.

Kişisel bilgilerinizi tamamladıktan sonra günlük yaşamınızdaki alışkanlıklar ile ilgili bilgileri doldurup 1500 puan (1,5 TL) kazanıyorsunuz.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ARKADAŞLARINIZI ReklaMoney ‘ e ÜYE YAPARAK PARA KAZANMAK :

Arkadaşlarınızı ReklaMoney sistemine davet ederek para kazanmaya devam ediyorsunuz. Ne kadar çok arkadaşınızı ReklaMoney sitesine üye yaparsanız kazancınız da o oaranda artıyor.

Siteye üye olan her arkadaşınızdan 1000 puan kazanıyorsunuz. Aynı zamanda ReklaMoney ‘ e üye yaptığınız arkadaşlarınız reklamları izlemeye başladıklarında siz de onların izlediği reklamlardan otomatik olarak puan kazanıyorsunuz.

Sizin üye yaptığınız 1. kademe arkadaşlarınızın da ReklaMoney ‘ e üye yaptıkları 2. kademe üyelerin, 2. kademe üyelerin siteye üye yaptıkları 3. kademe üyelerin ve 3. kademe üyelerin ReklaMoney ‘ e üye yaptıkları 4. kademe üyelerin izledikleri reklamlardan da para kazanıyorsunuz.

ReklaMoney.com sitesindeki reklamlar linkini tıklayarak çeşitli ürün ve hizmetlerin videolarını, bannerlarını veya e-insert tanıtımlarını izleyerek puan kazanacaksınız. Her reklamın kaç puan kazandırdığı yanına yazılmış. Reklamı izlediğinizde bu puanlar hesabınıza kaydediliyor.

Bazı reklamlardan puanların yanısıra ekstra hediyeler de kazanabiliyorsunuz. Reklama tıkladığınızda ekstra hediye kazanıp kazanmadığınız konusunda bilgilendiriliyorsunuz.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney  TV  PROGRAMINI BİLGİSAYARINIZA  İNDİREREK  PARA  KAZANMAK :

ReklaMoney TV programını bilgisayarınıza indirerek para kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra reklamları izlemeye başlarsınız. Siz bilgisayarınızda diğer işlerinizi yaparken reklamlar yayınlanmış ve siz para kazanmaya devam etmiş olursunuz.

ReklaMoney TV programında bir başka avantajınız ise gün içerisinde belli bir izleme oranına ulaşmış üyeler arasında yapılan çekilişte belli sayıda üyeye 100 GSM kontörü hediye edilmektedir.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney ‘ den TRENDS  PROGRAMI  İLE  PARA  KAZANMAK :

ReklaMone ‘ deki para kazanma yöntemlerinden birtanesi de Trends programıdır. Trends programını siteden indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra masa üstünde beliren CT Trens butonuna tıklayarak programı çalıştırıyorsunuz. Ekranınızın alt kısmında uzun ince bir bar şeklinde Trends programı açılır.

Burada çeşitli ürün ve hizmetlerin görsel reklamları akmaya başlar. İlgilendiğiniz bir ürünü tıkladığınızda o ürünle ilgili detaylı bilgi ve resim gösteren ek bir ekran açılır. Böylece siz işinizi yaparken Trends size para kazandırmaya devam eder.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney ‘ den BULMACA ÇÖZEREK PARA KAZANMAK

Bulmaca çözmeyi seviyorsanız, ReklaMoney size çözeceğiniz bulmacalardan da para kazanndırıyor.

CT Bulmaca programını ReklaMoney sitesinden bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Masa üstünde CT Bulmaca ikonuna tıklayarak çalıştırdığınızda ekrana bir bulmaca görüntüsü geliyor. Siz çözmek istediğiniz kare üzerine geldiğinizde o kareye ait soru altta gelirken bazı kelimelerin cevaplarını bulmanız için ekranın sağ tarafında video,banner veya resim görüntüleri çıkacaktır. Bu görüntüler yardımıyla bulmacayı çözüyorsunuz.

Bulmacadaki tüm harfleri hatasız olarak bulduğunuzda  program size bir görüntü getiriyor. Buraya e-mailinizi ve şifrenizi girdiğinizde ödüldeki puan ya da hediye hesabınıza kaydediliyor.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney ‘den  MAİL  GÖNDEREREK  PAR A KAZANMAK :

ReklaMoney ‘ den mail göndererek de para kazanablirsiniz. Yine siteden bilgisayarınıza CT mail programını indiriyorsunuz.

Bundan sonra mail göndermek için bu programı kullanıyorsunuz. Her zamanki kullandığımız mail programları ile aynı olan bu programdaki tek fark CT mail ekranın alt kısmında gözüken reklam, otomatik olarak maile ekleniyor. Siz de her gönderdiğiniz mail başına para kazanıyorsunuz.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney ‘ den  MAİL  OKUYARAK  PARA  KAZANMAK :

—————————————————————————————————————————————-

Gelen mailleri okuyarak ReklaMoney ‘ den para kazanabiliyorsunuz. ReklaMoney.com sitesinden zaman zaman çeşitli firmalara ait ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı mailler gönderiliyor. Bu mailleri açıp görüntülediğinizde her mailde belirtilen program hesabınıza anında aktarılıyor.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney ‘ den  SUDOKU  ÇÖZEREK  PARA  KAZANMAK :

Bazılarımız sudoku çözmeyi çok sever. ReklaMoney sitesinden CT Sudoku programını bilgisayarımıza indiriyoruz. Masa üstünde beliren CT Sudoku ikonuna tıkladığımızda ekrana bir sudoku görüntüsü geliyor. Sudokunu aynı önceden bildiğimiz gibi çözüyoruz. Doğru olarak çözümü tamamladığımızda program size ödül kazandırmak için ekrana bir görüntü getiriyor. Buraya e-mail adresimizi ve şifremizi girdiğimizde ödüldeki puan ve ya hediye hesabımıza kaydediliyor.

Uygulama esnasında isterseniz tamamlayamadığınız çözümlerinizi saklayıp daha sonra devam edebiliyorsunuz.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

ReklaMoney ‘ den  ANKET  DOLDURARAK  PARA  KAZANMAK :

ReklaMoney.com sitesinden zaman zaman e-mail adresinize çeşitli firmalara ait anketler gönderilir. Bu anketleri doldurarak yanında belirtilen puanı kazanıyorsunuz. Puan hemen hesabınıza kaydediliyor.

ReklaMoney’e  ŞİMDİ BURADAN ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ !

About admin