Pilli.com-İnternette Yazı Yazarak Para Kazanma

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen internet kullanıcıları bilmelidirler ki, internetten para kazanmanın en etkili yolu, internet sitelerine özgün içerikler eklemekten geçmektedir. Etkin para kazanma yöntemlerinden bir tanesi olan affiliate marketing, yazılan özgün yazılar ile hedef kitlesine ulaşmaya çalışan ürünlerin satışını yapmak anlamına gelmektedir.

İnternet üzerindeki sitelere yazı yazmak, özgün içerik girişleri yapmak, çok zor bir durum değildir; bir çok arkadaş bu işi rahatlıkla yapabilir. Tabi her işinde kendine göre kuralları olduğunu unutmamak gerekir. Yazı yazmanın da belli başlı kuralları vardır. Yazdığınız makaleler ile  zamanla sizde tecrübe kazanacaksınız ve bu konuda uzmanlaşmış olacaksınız. pilli.com sitesi için kısa yazılar yazarak bu sitenin reklam gelirlerinden payınızı alırsınız. Bu siteni reklam gelirlerinin ortağı olmuş olursunuz. Bu iş özellikle blog açmak ile site yönetimi gibi işlerle uğraşmak istemeyen,  sadece yazdığı yazılardan gelir elde etmek isteyen arkadaşlar için uygun bir para kazanma metodudur.

Site yönetiminden anlamayan internet kullanıcıları, sizin de internetten para kazanmaya hakkınız var! Özgün içeriklerinizi yayınlayıp, bu içeriklerden gelir elde edebilmenizi sağlayan, pilli.com adresinden, ilgi alanınız olan kategoriyi seçerek, bu kategori ile ilgili özgün içerikler yazabilmeniz mümkün. Bu özgün içeriklerden ise, düzenli bir gelir kapısı açabilirsiniz kendinize. Nasıl mı?

Pilli.com adresi, internetten para kazanmak isteyen; ancak bu iş ile ilgili herhangi bir bilgisi olmayan internet kullanıcıları için oluşturmuş olduğu sistemde, site üyeleri için farklı kategoriler oluşturmuş. Bu kategoriler arasından, ilgi alanınıza en çok giren; ve en çok yazı yazmak istediğiniz konuları belirleyerek, pilli.com’a, yazmış olduğunuz içerikleri göndermeniz mümkün.

Pilli.com, sizin yazmış olduğunuz özgün içeriklerden gelir elde ederken, elde etmiş olduğu gelirin belirli bir kısmını da, site yazarları arasında bölüştürüyor. Bölüştürülen miktar ise, yazıların ilgi görme durumlarına göre değişiklik gösteriyor. Bu durum için bir örnek vermek gerekirse, sizin yazınız 20 sefer okunmuşken, başka bir yazarın yazısı 5 sefer, ve bir diğer yazarın yazıları da 10 sefer okunmuştur. Yazarların bir diğerinin yazısının ise, 15 sefer okunduğunu var sayacak olursak, ve pilli.com’un, bu yazılar arasında bir dağılım yapacağını düşünürsek, siz, dağıtılacak olan gelirin %40’lık kısmının sahibi olmuş oluyorsunuz. 15 sefer yazısı okunan yazar %30 gelir elde ederken, 10 sefer tıklanan bir yazının yazarının geliri ise, %20. Pilli.com’dan en düşük geliri alacak olan kişi ise, yazısı 5 sefer tıklanmış olan yazardır; ve onun gelir oranı ise %10’dur. Adil bir dağıtım sistemi ile dağıtım yapan pilli.com, her gün, herkesin kazancını belirleyip hesap bilgisi olarak sunmaktadır.

Pilli.com sitesine yazarak para kazanmanın mantığı basit ve kısaca siz pilli.com üye olmak ve burada yer alan sitelerden ilgi alanınıza uygun olanı seçi yazılarınızı yazıp yayınlamak ve yazdığınız yazıdan sürekli olarak gelir elde etmektir. Bu sayede “ek gelir” elde edebilir ve evde internet başında geçirdiğiniz vakti paraya çevirebilirsiniz.

About admin