Özel E-Ticaret Sitesi Paketleri

Elektronik Ticaret -E-Ticaret Nedir?

İnternetten mal veya hizmet satın alma ve satma faaliyetlerinin bilgisayar ağları vasıtası ile yapılmasıdır.

İnternetin yaşamımıza daha çok girmesi ile  E-Ticaretin payı ve önemi de artmıştır. İnternette yapılan ticaretten geri kalmak istemeyen e-ticaret ile para kazanmayı hedefleyen birçok firma artık müşterilerine internetten de ulaşmak, mal ve hizmet satmak için E-Ticaret sitelerini kurmaktadırlar.

İnternette E-Ticaret ile dünyada ve gerekse ülkemizde gün geçtikçe büyüyen cirolar yapılmaktadır. Özellikle KOBİ’ler için E-Ticaret çok önemlidir.

E-Ticaret siteniz ile 7 gün 24 saat yurt için ve yurt dışındaki müşterileriniz size ulaşabilir. Mağazanız hep açık kalır.

E-Ticaret Sitesi kurmak için artık çok para harcamanıza gerek yok, bugün karşılaştığım E-Ticaret sitesi kurma sihirbazından sizlere biraz bahsetmek istiyorum. E-ticaret ilk başta basit bir iş gibi düşünülse de bazen düzgün ve performansı yüksek bir “e-ticaret sitesi kurmak” çok zor olabiliyor. Sadece sepet ve sipariş modülleri bir eticaret sitesi için yeterli gelmiyor. Bu temel yazılımları destekleyen ve satış performansınızı arttıracak ek yazılımlar e-ticaret de başarılı olmak için şart.

E-Ticaret Sihirbazı” gerek çalışma sistemi gerekse kullanım kolaylığı yönünden oldukça esnek bir yapıya sahip. Bu sihirbaz ile E-Ticaret sitenizi kendiniz çok rahat kurabilirsiniz. E-Ticaret Sihirbazının özelliklerini kısaca maddeler halinde sizlere sıralayım.

 • Kolay ve esnek bir yapıya sahip
 • Sadece 5 adımda sitenizi oluşturabilme
 • Sürekli destek ve geliştirilen bir alt yapıya sahip ayrıca geliştirilen ek yazılımlar ücretsiz
 • Kolay dosya yönetimi sayesinde tüm  dosyalarınızı sorunsuz ekleme
 • Sitenizi ziyaret edenlerini sayısını detaylı bir şekilde görebilmek için detaylı sayaç
 • Google’da en üst sıralara çıkmanıza olanak sağlayan arama motoru dostu yapısı ve özgün ve özel bir yazılım olması bu oldukça önemli bir özellik
 • Teknik destek veren ekip
 • Ekstra dil paketleri
 • Sizin için özel  hazırlanmış tasarımlar

E-Ticaret Sihirbazı oturmuş bir alt yapıya sahip olması, aynı zamanda sıkı güvenlik denetimlerinden geçmiş olması da sitemizin güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Ücretsiz E-Ticaret Scriptleri bulunmaktadır. Google’da arama yaparak çeştili e-ticaret scriptlerini bulabilirsiniz. Bu scriptler ne kadar güvenli olur orası tartışılır. Sitenizi ziyaret eden müşteriler , üyeler sizin ücretsiz bir e-ticaret scripti kullandığınızı gördüklerinde bu sizin için pek hoş bir durum olmaz markanızın imajını sarsar bu nedenle sizin için hazırlanmış özel bir tasarıma sahip e-ticaret yazılımı kullanmanız önemlidir. Aynı zamanda E-ticaret scriptinin veya yazılımının seo uyumlu olması ise google da üst sıralarda çıkmak ve  ilk sayfada olmak için çok çok önemlidir.

E-Ticaret sihirbazının dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi arama motoru dostu yapıya sahip olmasıdır. Özel bir yazılım olan E-Ticaret Sihirbazı seo (arama motoru optimizasyonu) uzmanları tarafından da tercih edilmektedir.

İlgimi ve beğenimi çeken diğer bir özellik ise sitenizin üyeleri ile irtibat haline olunması , kampanyalarınızı toplu mail ile bildirebilirken, yayınladığınız haberleri de haber makale sistemi ile iletebiliyorsunuz.

Ödeme , kargo ve sipariş yapmak da E-Ticaret Sihirbazında oldukça esnek bunlarla ilgili ayarları da yönetim panelinden kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz.

E-Ticaret Sihirbazı ile Verilen Hediyeler

 • 1 GB dan fazla 10.000’lerce resim, icon ve kaliteli grafik
 • E-Ticaret Sihirbazında 1 GB hosting ve sınırsız email hesabıda ücretsiz veriliyor.
 • Canlı destek sistemi ile satışlarınızı artırma imkanı
 • Sitenize gerçek trafik ile google da üst sıralarda çıkmak

E TİCARET PAKETLERİ

E-Ticaret Sihirbazı ile aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçip e ticaret sitenizi hemen kurmaya başlayabilirsiniz.

Standart Paket: 253TL
Pro Paket: 399TL
Portal Standart: 537TL
Portal Pro: 675TL
Özel Tasarım: 600TL

E-TİCARET SİHİRBAZI 15 GÜN İADE GARANTİSİ VERİYOR.

E-TİCARET SİHİRBAZININ DEMOSUNU GÖRMEK İSTERSENİZ. BURADAN BAKABİLİRSİNİZ.

İster E-Ticaret Sihirbazı ile isterseniz başka bir şekilde sizde E-Ticaret sitenizi hemen kurmaya başlayın ve mağazanız 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etsin.

E Ticaret Portalı kurmak isterseniz bunun için de gerekli alt yapı hazır durumda E-Ticaret Portal yazılımının farkı ise e ticaret yazılımı ile kendi ürünlerinizin satışını yapabilirken, e ticaret portalında ise sadece kendi ürünleriniz değil üyelerinizin de eklediği ürünler sizin E-Ticaret Portalınızdan satılabilecek. Bu sistem sahibinden.com yada gittigidiyor.com benzeri bir e-ticaret portalı için ideal bir başlangıçtır. E Ticaret Portal Yazılımı sayesinde e ticaret siteniz rakiplerinizden bir adım daha önde olacaksınız. Çünkü  kullanıcıların, üyelerin katkılda bulunduğu sistemler çok daha hızlı büyür , farklı çeşitliliğe sahip ürünlerin ve içeriklerin yer aldığı siteler arama motorları tarafından çok sevilir ve bu nedenle sürekli güncellenen ve büyüyen bir e ticaret sistemi ile daha ön planda olursunuz.

E-Ticaret Sihirbazı ile yapılmış 3 tane sitenin görüntüsü veriyorum.

About internetpara