Mass Income İnternetten Para Kazanma Seti

Mass Income Türkiyenin En Geniş Kapsamlı İnternetten Para Kazanma Seti

MassIncome seti türkiyenin en geniş kapsamlı internetten para kazanma setidir. Şuan içeriğinde sitede gösterilen 12 fakat alındığı zaman gelen +1 bonus kitap ile toplamda 13 adet para kazanma yolu öğretilmektedir.

Türkiyede kapsamlılık konusunda bir ilk gerçekleştirmeye çalıştık. 2 senelik internetten para kazanma ile ilgili araştırmalarımızın tamamını kitaba döktük. Kitapta herhangi bir sistemden üyelik alma gibi boşuna yer tutan konulara değil , direk olarak püf noktalar ve kazanç sistemlerinin geliştirilmesini amaçladık. İnternetten araştırıldığında ,tüm sitelere üye olma konusunda destek veren forumlar bulunmaktadır , bunlar rahatlıkla ulaşılabilir bilgidir. Biz ise müşterimize kolaylıkla ulaşamayacağı bilgileri , stratejileri ve püf noktaları anlatmaya çalıştık.

2012 nin En Güncel Bilgileri

2012nin en güncel bilgileri diyoruz çünkü biliyorsunuz ki sistemler ve kullanılan reklam kaynakları senede 2-3 kez değişiyor. Bunlardan en önemlisi Google Adwords ve Google Algoritmalarıdır. Kitapta yazmış olduğumuz bilgilerle şuan halihazırda satış ortaklığı reklamları vermeniz mümkündür. Bir Adwords kampanyasının nasıl oluşturulacağına ve anahtar kelime seçimi konusund anlattığımız püf noktalarla kolaylıkla ürünlerinizi satabileceksiniz. Google Algoritmaları hakkında da kısa ve öz bir bilgi verdik. Özellikle çiftçi tekniğini benimsemiş satış ortağı arkadaşlarım bloglarını nasıl yükseltebileceklerini , ne gibi eklentiler kullanılması gerektiği , on-page seo ve backlink çalışmalarını detaylıca anlattık.

Tasarım

Elimizden geldiğince profesyonel ve kurumsal yapıda bir tanıtım sayfası hazırlamaya çalıştık.Bu aslında satış sayfalarında çok önemli bir şeydir. İnsanın başka bir insanda bıraktığı ilk intibaya benzetebiliriz bunu.Olası müşteri , siteye girdiği zaman diyeceği kelime bu adamlar işini ciddiye alıyor olmalıdır. Bu da bu ürünün avantajıdır , az bir reklam maliyeti ile yüksek gelir elde edebilirsiniz.

İçerik

Olası müşteri sitemize geldiği zaman ürün tanıtımından tutunda , neler yaptığımıza kadar tüm bilgileri siteye aktardık. Sitemizi gezdikten sonra olası müşterinin aklında hiçbir soru işareti kalmayacaktır.

Müşteriye Hediyeler

Google adwordsten bedava kupon bulma , 9 adet Premium WordPress SEO eklentisi ve PayPal Kullanım Kitabı her müşterimize hediye edilmektedir.

7/24 Destek Hattı

Tam anlamıyla tam gün çalışan mail destek hattımızla , müşterilerimizin aklına takılan tüm soru işaretlerini en geç 30dakika içinde cevaplıyoruz.

Bu bir yandanda müşteriye güven duygusu veriyor , ürüne güveniyor ve takıldığı noktalarda ona anında yardım edebilecek bir destek hattı olduğunu biliyor.

 

 

About admin