Markalonga İle Kazançlı Çıkın

Markalonga sadece bir alışveriş sitesi değil, yeni yüzü ve uygulamalarıyla sosyal olabileceğiniz bir ortam, bunu %80e varan indirimlerle birçok önemli markaya ulaşma olanağınızı da eklediğinizde oryaya daha önce var olmayan bir yapı çıkıyor. Şimdiye kadar tüm alışveriş siteleri, ürün satmaya odaklanırken biz bu işi daha eğlenceli hale getirdik ve dedik ki Markalonga Social Private Shoppingin ilk örneğidir ve geliştirilmeye devam edecektir.

 

Armani, Swatch, Guess, Quiksilver,  Rocco Barocco, Ferre, Lee Cooper, Tommy Hilfiger gibi yüzlerce marka ve elbise, ayakkabı, gözlük, parfüm, çanta, çizme, iç giyim gibi aklınıza gelebilecek onlarca ürün gamı ile kullanıcılarımıza alışveriş hizmeti verirken, sitemiz içinde yer alan özelliklerle onlara kolaylıklar sağlıyoruz.


Sadece Markalongada olan online ürün deneme imkanı kullanıcılarımıza beğendiği kıyafeti almadan önce web cam aracılığı ile üzerinde görme fırsatını sunuyor. Markalonganın içinde yer alan profil alanı kişilerin iletişimde kalmalarını, aldıkları ürünleri paylaşmalarını, mesajlaşmalarını sağlarken, oluşturacakları hediye listesi ile özel günlerde hangi hediyeyi almak istediklerini arkadaşlarıyla paylaşabiliyor. Siz sevdiklerinize, özel günlerde istediğiniz hediyeyi, hediye sistemi ile gönderebiliyorsunuz.

 

Markalonga tasarlanırken kredi kartı kullanmak istemeyen kullanıcılarımızda düşünüldü ve Private Shopping sisteminde bulunmayan bakiye sistemi geliştirildi.  Böylelikle kredi kartı kullanmak istemeyen kullanıcılarımızda mutlu edildi. Markalonga sadece bir alışveriş sitesi değil, içinde sadece sosyalleşmeye dayalı uygulamalar yok, belli aralıklarla düzenlenen yarışmalarla da ki şu an En Şık Giyinen Kadınlar yarışmamamız aktif durumdadır, çeşitli hediyelerin verildiği, insanı içine çeken bir yapı.

 

Markalongada şu anda en çok ilgi gören ve içinde kadınların makyaj konusunda bir numaralı tercihleri olan, dünyaca ünlü Lancome, Shiseido, Mac, Max Factor, Estee Lauder, Dior, HR, Givenchy ve Bobbi Brown markalarının kampanyası %80 gibi bir indirimle devam etmektedir.

 

About admin