İnternette Para Kazanma

Kazanç Sistemi ile İnternette Para Kazanmak için RESME TIKLA

İnternette para kazanma hakkında;

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte bir çoğumuz vaktinin bir bölümünü internet başında geçirmeye başladı. Sizde bu zamanınızı değerlendirebilir ve internette geçirdiğiniz zamanda parada kazanabilirsiniz. Şunu demek istiyorum facebook, msn, oyun gibi alanlara ayırdığınız vaktin bir kısmını internette para kazanmak için ayırabilirmisiniz.

Evet dediğinizi düşünerek “internette para kazanma yollarından en çok tercih edilen bir sistemden sizlere bahsedeceğim. Bu sistemin ismi   “Affiliate Marekting” tükçe anlamı satış ortaklığı olan bu sistem ile sizde internetten para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı sisteminin işleyişi ise şöyledir. Satış ortaklığında Ürün sahipleri ile ürünün satışını yapacak kişiler belli bir platformda bir araya gelirler. Bu platformlardan yurt dışında lider ve 10 yıllık bir deneyime sahip olan clickbank satış ortaklığı platformunu önerebilirim. Ülkemizde de satış ortaklığı sistemine katılabileceğiniz bir platform mevcuttur. Clickbank da yaklaşık 10 bin ürün mevcut olup bu ürünlerin satışını yapan birçok kişi mevcuttur. Bir  kişinin  hazırladığı bir ürüne siz satış ortağı oluyorsunuz bunun karşılığında %50-%75 gibi oranlarda komisyon alıyorsunuz. Kısaca internetten yapılan bir ticarettir satış ortaklığı yurt dışında bu işten tatmin edici boyutta para kazananlar mevcut ülkemizde de son yıllarda artan talebin etkisi ile satış ortaklığı sistemi oldukça büyümektedir. İnternet kullanımının her geçen gün arttığını düşünürsek buna karşılık internetten kazanılan parada artacaktır.

SEYİRCİ KALMAYIN…

İNTERNETTE PARA KAZANMAYI BUGÜN ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

SİZDE  BİZİM GİBİ PARA KAZANIN !

İNTERNETTE PARA KAZANMA

İnternetten kimler para kazanabilir

Üniversite öğrencileri, ek iş arayanlar, ev hanımları, paraya ihtiyacı olanlar, ek gelire ihtiyacı olan internetten para kazanmak isteyen herkesin parttime veya istediği zamanlarda yapabileceği bir çalışmadır. Düzenli, disiplinli , sabırlı ve özveri göstererek internetten para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak için ilk çalışmalarıma başladığımda bilgisayar, internet hakkında çok az bir bilgiye sahiptim. E-Kitaplar sayesinde çok şey öğrendim. Bu kitaplardaki bilgiler doğrultusunda internet bilgisi sıfır seviyesinde olan arkadaşlar bile bugün 500 TL ile 1000 TL arası para kazanmaya başladılar.

İnternetten ciddi anlamda para kazanmayı aklına koymuş arkadaşlar  sizlere çok faydalı olacağını düşündüğüm yazımında devamında yer verdiğim kazanç sistemini inceleyebilirler.

İnternette para kazanmak için bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Bu site ( blogspot, blogger ) gibi sitelerden açacağınız ücretsiz bir blog site olabileceği gibi ücretli açabileceğiniz bir site de olabilir. Alacağınız bir domain ( alan adı ) ve hosting ( barındırma hizmeti ) ile sizde bir site sahibi olabilirsiniz. (Bunları uygulamak öğrenmek zor değil yeterki isteyin Kazanç Sistemi Kitabı ile internetten para kazanmayı öğrenecek forumdaki değerli bilgilerden faydalanacaksınız. )

Nasıl site açarız. Satış Ortağı nasıl olurum, internetten nasıl para kazanırım gibi sorularınız için doğru bir kaynağa ihtiyacınız olacak size önereceğim bu kaynak eğitim sistemi ile blog sitenizi nasıl yapacağınızı, satış ortaklığı ile para kazanmanın yolunu öğrenebilirsiniz.

Çağatay Berker’in hazırladığı  “ Kazanç Sistemi Kitabı” ve eğitim seti kitabı “internette para kazanma” konusunda hazırlanmış güzel bir kaynaktır. Bu kaynak ile sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Kazanç sistemi forumuna üye olarak burada yer alan bilgilerden faydalanacak ve aklınıza takılan konuları mesaj yolu ile kitap yazarına sorabileceksiniz.

KAZANÇ SİSTEMİ EĞİTİM SETİNİ İNCELEMENİZİ ÖNERİRİM. ( BURADA )

KAZANÇ SİSTEMİNİ İNCELEMEK VE İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

About internetpara