İnternet Sitesi Kurmak İstiyorum.

Web sitesi kurmak, bir internet sitesi sahibi olmak için tasarım , kodlama bilgisine sahip olmanız gerekmez. Hiçbir şey bilmiyor ve internet sitesi kurmak ile ilgili sıfır bilgiye sahib olabilirsiniz.

Bir projeniz var veya kendinize kişisel bir web site kurmayı düşünüyorsunuz. Yada bir web sitesi yaparak web sitenizden  para kazanmak istiyorsunuz. İnternet sitesi nasıl kurulur, web sitesi nasıl yapılır, nereden başlamalıyım, web sitem google da ilk sıralarda nasıl çıkar bu soruların cevaplarını bilmeniz gerekir.

Web sitesinin önemini artık hepimiz biliyoruz o yüzden önemini anlatmaya gerek duymuyorum.

Web Sitesi Kurmak İçin Neler  Gereklidir.

1-Domain (www.siteadi.com gibi bir alan adı )

2-Bu web sitesinin dosyalarının (yazı, resim, videoların vb.) barınacağı bir alan yani hosting

3-Web sitesini kurmak için gerekli teknik bilgi web sitenizi  html ile mi , flash mı, script mi hangi yazılımı dilini kullanacaksınız.

Yukarıdaki 3.madde tasarım ve kodlama bilmeyenlerin zorlandığı ve web sitesi kurmaktan vazgeçtiği bir nokta olmaktadır.

Kolay bir şekilde web sitesi kurulamaz mı?

Web sitesi yaptırmak için bir sürü para ödemem mi gerekiyor?

Benim burada size anlatacağım web site kurma rehberi de tam sizin istediklerinizi yerine getirmek için hazırlanmış.

Web Sitesi Kurma Rehberi Nedir?

Web sitesi kurma rehberi hiçbir tasarım ve kodlama bilgisine sahip olmadan internetin imkanlarını kullanarak, web sitesi yaptırmak için hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar site yapmanızı  hem de dünyanın en kolay yöntemi ile öğrenmenizi ve kurmanızı sağlayan kapsamlı bir rehberdir.

Web site kurma rehberi ile internet sitesi kurmak için aylarca zaman harcamanıza gerek kalmıyor.

İlk sitenizi ortalama 2 saatte kuruyorsunuz. Daha sonraki sitelerinizi ise en fazla 15-20 dk. kuracaksınız. Yani istediğiniz kadar site kurabileceksiniz kimseye ihtiyaç duymadan. Benim gibi aylarca uğraşmamış olacaksınız. Zamanınızı sitenizin içeriğine ve konularına ayıracaksınız. Siteniz bu sayede kendi alanında bilgi bakımında zengin bir site olacak.

Siteniz hangi konuda ve kategoride olursa olsun iş , eğitim, sanat, internet, sağlık, eğitim, spor teknoloji, müzik, chat, forum, e-ticaret, finans, adsense hazır siteler, satış ortaklığı siteleri vs.) istenilen hemen hemen her alanda web site yapmak olanağını bulacaksınız.

Çok önemli bir konu ise bu sistemle kurulan sitelerin seo dostu olmasıdır. Seo dostu olması demek sitenizin google da ilk sıralarda yer alması demektir. Web sitesi kurmaktan çok daha önemlidir bu çünkü siz web sitenizi kurdunuz diye hemen herkes sizin sitenizi ziyaretçi akınına uğramaz seo (arama motoru optimizasyonu) ile ancak sitenize ziyaretçiler gelmeye hit kazanmaya başlarsınız. Önemini anlamışsınızdır.

Web Site Kurma Rehberi ile dünyanın en kolay yöntemini kullanarak kaliteli bir web sitesi sahibi olursunuz.

Site kurma (Referanslar)

Site kurma (Referanslar)

Web Site Kurma Rehberinin Faydaları

1-Web sitesi kurmayı hem de çok kolay  öğrenecek kaliteli bir site sahibi olacaksınız.

2-Kafanız karışmadan resimli anlatımlar ile adım adım sitenizi kuracaksınız.

3- Web Site Kurma Rehberi içerisindeki 2 adet eğitim videosu ile tüm sorularınıza yanıt bulacaksınız.

4- Bu rehber ile sadece site kurmayı değil,sitenizi web’de yayınlamayı,hatta yazı,resim,video,link vs. gibi şeylerin nasıl konulacağına kadar ayrıntılı bilgiye sahip olacaksın. Böylece hiçbir ekstra bilgiye veya araştırmaya ihtiyacınız olmayacak.

Web Sitesi Kurma Rehberi hakkında söyleyeceklerim daha bitmedi. Bu Web Site Kurma  Eğitim Setine ekli web site kurmak kadar değerli bonuslar var.

YouTube Preview Image

Web Sitesi Kurma Rehberi Bonusları

1-Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi web siteleri için olan öneminden kısaca bahsettim yukarıda. Olmazsa olmaz bir eğitimdir. İnternette arama yaparak bir web sitesi için google seo hizmetinin ücretlerinin ne kadar  yüksek olduğunu göreceksiniz. Web Sitesi Kurma Rehberi bu eğitim size bedava veriliyor.

2-İnternet Reklamcılığı Eğitimi ; Bu rehber sayesinde bir yandan seo taktikleriyle siteniz arama motorlarında hızla yükselirken diğer yandan reklam yöntemleriyle sitenize yüzlerce hatta binlerce ziyaretçi çekeceksiniz.

3- Google’un Sırrı: En önemli bonuslardan bir taneside bu Google’da 1 ayda ilk sayfada çıkmanın sırrı! Vermiş olduğum en değerli bonus,1 yıllık çalışmalarım ve denemelerim sonunda Google’da hızlı başarının formülü ve 1 ay gibi sürede ilk sayfada çıkmanın formülü, sadece 4 madde. Site kurmakla biraz olsun ilgilendiyseniz bu bilgiye sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz demektir.

4- Ücretsiz Domain (alan adı): ( Ör: www.internetpara.com gibi )

5-Burada yer alan kitapların tümünün güncellemelerinden hiçbir ücret ödemeden faydalanmak

6- Web Sitesi Kurma Rehberi ekibinin takıldığınız yerde yardımcı olmak için online ve offline sunduğu teknik destek

WEB SİTES KURMA REHBERİ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

WEB SİTESİ KURMA REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ

WEB SİTESİ KURMA REHBERİ NE KADAR BAŞARILI İZLEYİN VE GÖRÜN.

Site kurma alanında en çok tercih edilen rehberler arasındadır.

Google da İnternet Sitesi Kurma

About admin