HuncaLife ve HuncaLife Kazanç Planı Nedir?

Huncalife Nedir?

Huncalife Hunca Kozmetik iştiraki olan %100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir firmadır. Üretimini Çerkezköydeki kendi tesislerinde yapmaktadır. 60 yıldır bilinen markaları ile kozmetik sektöründe ismini duyurmuş bir kuruluştur.

Huncalife 2010 yılında Yönetim kurulu başkanı Tuncr Hunca’nın vizyonu ile Network Marketing Sektörüne yatırım yapmış bulunmaktadır. 24 aylık yoğun bir çalışma sonucunda Huncalife faaliyetine başlamış ürün yelpazesi içerisinde Kişisel Bakım Ürünleri, Cilt Bakım Ürünleri, Makyaj, Koku ve Renkli Kozmetik Ürünleri olarak bir çok ürün çeşidi yer almaktadır.

HuncaLife Almanya, İran ve Azerbeycan başta olmak üzere Uluslar arası piyasada da yerini almaktadır. Türkiye’de de hızlı bir şekilde yapılanmaktadır.

İşinizi güvenle yürütebilceğiniz her türlü alt yapıya sahip olan HuncaLife hedeflerinize ulaşmanız için sizlere sektöründe en yüksek parayı ödeyen kazanç planını sunuyor.

Huncalife ile katalogtan satış yaparak aile bütçenize makul düzeyde katkı sağlamak ister misiniz ? Boşa giden vaktinizi gelin birlikte değerlendirelim. Sistemi incelemekle bir şey kaybetmezsiniz…Huncalife’ta % 30 parakende satış karı, ayrıca kendi kişisel alımlarınızdan da % 4 ila % 24 arasında ekstra kazanç fırsatı.

HuncaLife ÜyelikHuncalife Üyelik Şartları Nedir?

HuncaLife üyesi olmak için Huncalife temsilcisi ile görüşüp kayıt formunu doldurmak yeterlidir. Üye olduğunuzda mail adresinize ve cep telefonunuza üyelik numaranız ve Huncalife internet sitesine giriş için gerekli bilgiler iletilecektir.

Temsilcilerden kayıt ücreti, yıllık kayıt yenileme yada temsilcilik aidatı gibi ücretler istenmemektedir.

HUNCALİFE KAZANÇ PLANI

1-KENDİ ÜRÜN ALIMINIZDAN PRİM

2-PARAKENDE SATIŞTAN KAR+PRİM

3- ORGANİZASYON GELİRİ (Ekibinizdeki temsilcilerin ürün alımından ve satışından prim)

%30 Perakende Kâr: Ürünleri Temsilci Fiyatı üzerinden satın alır ve önerilen tüketici fiyatı üzerinden satar.
HuncaLife Ödeme Şekli :
  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • Kapıdan ödeme kredi kartı
  • Kapıdan ödeme nakit
  • Açık hesap (14 gün vadeli)

HuncaLife Ekibine katılmak için bizimle iletişime geçiniz.

HuncaLife Popüler Ürünler

 

 

About admin