GooMass Para Kazanma Kiti İlgili Soruların Cevapları

GooMass Eğitim Kiti Nedir? Öncelikle bilmeyenler için kısa bir cümle ile ne olduğunu anlatayım. GooMass Eğitim Kiti internet üzerinden satış ortaklığı ile gelir elde etmek gerekli tüm teknik bilgilerin ve materyallerin yazılı, görsel ve videolar ile verildiği “internette para kazanma” yolunu anlatan kombine bir eğitim setinin ismidir.

GooMasss Eğitim Kiti ile internetten para kazanmayı düşünenlerin bazı sorularına yanıtlamak  için başlıklar halinde bu soruların cevaplarını sizlerle vermeye çalıştım.

İntenette Para kazanmak İçin Web Sitemiz Olması Gereklimi?

GooMass Eğitim Kitinde web site kurmadan ve web site kurarak internetten para kazanmak için gerekli eğitimler, bilgiler yazılı ve görsel olarak verilmiştir.

Özellikle web sitesi konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan arkadaşlarımız bunu problem ediyorlar. Web sitesi kurmayı bilmiyorum, bana göre değil bu iş diye düşünerek hemen yapamayacaklarını düşünüyorlar. Oysaki GooMass İnternette Para Kazanma Eğitim Kiti hazırlanırken bunlar düşünülmüş ve web sitesi olmayan veya web sitesi ile uğraşmak istemeyen internet kullanıcılarının işini kolaylaştırmak için site kurmadan internetten nasıl para kazanıldığı ile ilgili eğitimlere Clickbank, Amazon, Adwords isimli kitaplarda  hem yazılı hem de görsel olarak sizlere anlatılmıştır.

İlk zamanlar web siteniz olmadan GooMass Kiti ile öğrendiklerinizi uygulamaya başladınız. Fakat işi öğrenip acemiliğinizi attığınızda, hızlıca para kazanmaya başladığınızı ve ilk kazançlarınızı gördüğünüzde eminim sizde bu işi profesyonel olarak yapmak isteyerek hemen bir web sitesi kurmayı düşüneceksiniz. Bu durumda GooMass Eğitim Kiti sizin gene en büyük yardımcınız olacaktır. GooMass Eğitim Kiti ile verilen “web sitesi kurma rehberi” ile sıfırdan sitenizi kurabilecek gerekli tüm araçları öğreneceksiniz.

GooMass Eğitim Kiti’nin en önemli özelliklerinden biri ise  hem sıfırdan başlayanlara hem de bu konuda belirli bir alt yapıya sahip kullanıcılara hitap etmesidir.

Bu bilgiler ışığında siz de web sitenizi kurup  artık profesyonel anlamda internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kazancım Ne Olur?

İnternetten para kazanmak isteyen birçok kullanıcı başlangıçta günlük 20-25 TL kazansam bana yeter diye düşünür. Tatminkar olmak iyidir. Ancak kazançlarınız artmaya başladığında 1 ayda kazandığınız miktarın 1 günde kazanıldığını gördüğünüzde hedeflerinizde büyük ihtimalle büyüyecek ve sizde daha fazla kazanmak için sıkı bir çalışma içerisinde kendinizi bulacaksınız.

İnternetten Para Kazanmanı Sınırı Nedir?

Bu soru önemli bir soru bence çünkü diğer para kazanma yollarına göre internetten para kazanma da sınır kullanılan lisanın ne kadar bir kitleye hitap ettiği ile ilgilidir.

Diğer yapılan işlerde örneğin bir işyerin de çalışırken alacağınız ücret kazanacağınız para bellidir. Çok çalışarak , terfi alarak belki bu ücretin bir miktar üstünde bir gelir elde edebilirsiniz. İnternette kazanacağınız para da elbette çalışmanıza bağlıdır. Ama burada belirli bir sınır yoktur. Dediğim gibi hitap ettiğiniz kitlenin büyüklüğünü düşünürseniz kazancınızın miktarı da o derece yüksek olacaktır.

Amacımız size doğru bilgileri aktarmak elbette, kolay yoldan zengin olacaksınız gibi  vaatler sunulmuyor goomass kitinde.

Yukarıda bahsedilen gelirleri elde edebilmek ve  başarmak için gerekli tüm dökümanları GooMass Eğitim Kiti içerisinde bulabilirsiniz.

Satış Ortaklığı ile İnternetten Para Kazanmak için Yabancı Dil Bilmek Gerekir Mi?

Satış ortaklığı yani İngilizce affiliate marketing olarak ifade edilen ticaret sistemini daha önceki yazılarımda detaylı olarak anlattım  bu konudaki bilgiyi  site içinde arama yaparak görebilirsiniz.

Yabancı diliniz yoksa üzülmeyin çünkü yabancı dil olmadan da satış ortaklığı sisteminde yer alan binlerce ürünü satma fırsatınız olacak. Öncelikle İngilizce ve diğer diller Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi bunları kullanıldığı ülkeleri pazarlama alanınıza ekleyerek hitap ettiğiniz kitle büyüdüğünden dolayı daha yüksek satışlar gerçekleştirebileceksiniz veya Türkiye deki satış ortaklığı platformları ile Türkçe ürünlerden para kazanabileceksiniz.

Bu sayede satış yaptığınız üründen yüksek miktarda komisyon alacaksınız. Sermayeniz olmadan ve risksiz bir şekilde para kazanacaksınız.

En azından orta seviyede İngilizce biliyorsanız bu sizin çok işinize yaracaktır. Çünkü bu sayede satış ortaklığı ürünü ile ilgili kendi bilgi ve yorumlarınızı da aktarabildiğiniz için bu da direk satışlarınızı olumlu yönde etkileyecektir. Buradan şunu çıkarabilirsiniz İngilizce bilmeden de yapılabiliyor ama bilirsek kazancımız daha çok artar.

Kazanılan Paralar Nasıl ve Ne Zaman Elimize Ulaşır?

Yabancı bir satış ortaklığı platformu kullanıyorsak ödemeler paypal üzerinden veya çek ile size ulaşmaktadır. Türkiye de ise şuan bir satış ortaklığı platformu bulunmaktadır. Burada ise ödemeler banka hesabınıza havale yapılarak olmaktadır.

Ödemler sizin katılmış olduğunuz satış ortaklığı programına göre değişmektedir. Yabancı satış ortaklığı platformlarında ödeme süresi1 hafta ile 15 gün arasında değişmektedir. Türkiye de ise 15 günde bir alacağını 50TL üzerinde ise ödeme yapılıyor.

Ödeme çeklerinizi İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası gibi bankalarda bozdurabilirsiniz. Çeklerinizi bozdururken bankalar bir miktar kesinti yapmaktadırlar.

GooMass İnternette Para Kazanma Kiti Güncellemeleri İçin Bir Bedel Ödeniyor mu?

Bir bedel ödemiyorsunuz. Sık sık güncellenen GooMass Kiti için üye olurken verdiğiniz email adresinizde yeni bilgi, strateji ve videolar ücretsiz olarak gönderilir. Bu önemli bir şeydir. Bir defa ücret ödeyip yeni bilgilerden ücretsiz haberdar olmak iyi bir fırsattır.

GooMass İnternetten Para Kazanma Eğitim Kiti ile ilgili uzun yazımızın sonunda aklınıza takılan soruları elimden geldiği kadar cevaplamaya gayret ettim. GooMass ile verilen 7-Adet BONUS için bile bu kiti satın almak isteyebilirsiniz. GooMass kiti ile birbirinden değerli ekitaplar yanında bedava olarak verilmektedir. Ayrıca GooMass Kiti bünyesinde birbirinden değerli alttaki resimde  görüldüğü 6 Adet Kitap yer almaktadır.

Tüm Bonusları Görmek ve GooMass Kiti Hakkında Geniş Bir Bilgiye Sahip Olmak İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About admin