Google Adsense ile Para Kazanmayı Öğren

Google Adsense ile Para Kazanmayı Öğren başlıklı yazıma başlamadan önce google adsense nedir?  Bunun ile ilgili kısaca sizi bilgilendirmek istiyorum. Google arama motorunun sponsor reklamlar  şeklinde yayınladığı reklamların blog ve site içeriklerinde  gösterilmesi sonucu blog ve site sahipleri bu reklamların yayınlanmasından dolayı tıklama başına google’dan para kazanırlar.

Google Adsense’den para kazanma konusu web master ve web site sahiplerinin birçoğu tarafından bilinir. Google’dan nasıl para kazanılır veya para kazanılıyormu diye sorduğunuzda bir çok web master arkadaşımız google adsense ile para kazanıldığını size söyleyeceklerdir. Şunu demeye çalışıyorum google  adsense ile  mutlaka para kazanırsınız. Ne kadar kazanırım diye bir soru geçiyordur aklınızdan belki hemen söyleyim adsense ile 1000 $ fazla para kazanabilirsiniz. Bu rakam ülkemiz şartlarını düşünürsek gerçekten güzel bir ek gelir değilmi.  Üstelik  Google Adsense ile para kazanırken diğer işlerinize de devam edebilirsiniz.

Google ile Nasıl Para Kazanılır?

Google Adsense İle Para Kazanmaya Nereden Başlamalısın?

Google adsense ile para kazanmaya başlamak için öncelikle ücretsiz bir blog açmanız gerekir ve bu açtığınız  blogda sevdiğiniz veya ilgi alanız olan konularda bilgilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşarak  çeşitli konularda yazılar yayınlamaya başlarsınız. Yazının devamında ücretsiz blog açabileceğiniz bir adresi size vereceğim. Blog sitenizde yeterince konular, yazılar yer almaya başlayınca  blog siteniz ile Google Adsense’ye sponsor reklam yayıncısı olmak için başvurursunuz. Bu başvuru önemlidir arkadaşlar siteniz google adsense politiklarına uygun olmalı bu konuda çok ciddiler. Başvurunuz kısa bir süre içerisinde sonuçlanır. Google adsense yayıncısı olarak sizde sitenizde google sponsor reklamları yayınlamaya başlarsınız. Artık google’dan para kazanmaya başlıyorsunuz demektir. Evden para kazanmak için güzel bir sistem değilmi sizce de burada kazandığınız paraların ödemesi  panelinizden tanımladığınız size ait olan banka hesabına her ay periyodik olarak yatar. Ödemeler en az 100 dolar olunca yapılır. Bu sayede aylık düzenli bir ek geliriniz olmuş olur.

Blog açmak için gerekli adres burada tıklamadan önce yazıyı okumaya devam ediniz bazı önemli bilgileri atlamadan okuyunuz.

Google Adsense politikaları ile ilgili sizlere bazı tavsiyelerde bulunmak  istiyorum. Bu sistem ülkemizde ilk yıllarında oldukça suistimal edilmiş birçok kişi açtıkları sitelerindeki reklamlara tıklattırmak suretiyle  haksız bir kazanç elde etme yoluna gitmişler ve bu google tarafından tespit edilmiştir haksız kazanç elde eden tüm hesaplar kapatılmıştır.  Burada öncelikle şu konunun bilincinde olmak lazım bu reklamları veren firmalar reklamlarının amacına ulaşmasını ister değil mi bu şekilde boş yere tıklanarak paralarının boşa gitmesini hiçbir firma istemez. Bu konuda sizleri  uyarmak istedim google kandırmaya çalışmayın dürüstçe bu sistemi kullanarak para kazanmanı keyfini çıkarın.

Google ile para kazanmak isteyenler için hazırlanmış birde E-Kitap var. Bu E-Kitabın ismi Adsense Canavarı bu konuda hazırlanmış ülkemizdeki  en kapsamlı kitaptır. “Adsende Canavarı E Kitabı” ile ilgili de bazı bilgileri sizlere sunmak istiyorum. Adsense Canavarı (e-kitap burada) yukarıda anlattığım sistem ile internetten google ile para kazanmayı öğrenmek isteyenler için içeriğinde adsense ile ilgili püf noktaların yer aldığı uzun tecrübeler sonucunda hazırlanmış bir e kitaptır.

İçinizden bazıları bu kitaba ihtiyacım varmı diye sorabilir. Hemen bu soruyuda cevaplamaya çalışacağım. Adsense Canavarı uzun yılların tecrübeleri sonucunda hazırlandığı için sizin buradan öğreneceğiniz çok şey var diyebilirim. Bu konuda yani “internetten para kazanma” konusunda ciddi iseniz kesinlikle bu kitabı  tavsiye ediyorum.

Bu kitap ile ilgili birkaç okur yorumunu sizler ile paylaşıyorum bundan sonrası sizin kararınız.

Kitabı okuyan birisi olarak;

“Temel, öz ve sade bir dille konunun özüne inmiş arkadaş. Kitabı alırken hafif çekincelerim vardı, kendi halinde adsense’den sürekli kazançları olan biriyim 4 yıllık bir tecrübenin ardından acaba alsakmı ki?, işime yarar şeyler varmıdır ki? sorulardan sonra “akıl akıldan üstündür” niyeti ile aldım. Ve çok memnun kaldım. İster sıfırdan başlayın, ister uzman olun. Kitaptan elbet kapacağıınız birşeyler çıkacaktır. Az veya çok. O sizin tecrübenizle alakalı.”

“Öncelikle bu adsense olayına yeni başlayan biri olarak kitap sade ve anlaşılır şekilde yazılmış neler yapılması gerektiğini güzelce anlatmış arkadaş. Bu zamana kadar birçok makale okumuştum nedir ne değildir diye ama kitapta şuana kadar rastlamadığım konular ipuçları mevcut bu yönden de bayağı hoşuma gitti. Bilgiler için teşekkür ederim kendisine geriye kalan bizim çalışmamız ve sabrımız bakalım ne gösterecek zaman. Ama verdiğim ücretin boşa olmadığını düşünüyorum.”

“Gerçekten sitedeki yorumlara katılıyorum. Bildiğiniz şeylerin çok az olduğunu göreceksiniz. Ayrıca anlatım dili oldukça basit olduğu için , kolay anlaşılıyor.”

Okur yorumları bu şekilde

Adsense Canavarı İndir

Adsense Canavarı ile ücretsiz verilen kaynaklar ise bakalım nelermiş;

5 Dk’da Google E-Kitabı

Backlink Canavarı E-Kitabı ; Backlink’in ne olduğu kitapta bahsedildiği için burada bu konuya  girmek istemiyorum.

Ücretsiz Program 1: Otomatik Ping Programı

Ücretsiz Program 2: Hızlı Index Programı

Adsense Canavarı Güncelleme Hakkı

Yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürlerimi sunar. Size de bol kazançlar ve başarılar dilerim.

GOOGLE KAZANÇLARI KİTABININ BAŞARISINI OKUDUNUZ MU?

About admin