Gittigidiyor ile İnternette Para Kazanma

İnternet dünyası gün geçtikçe dahada büyüyen bir iş sahası haline gelmeye başladı. Özellikle büyük alışveriş siteleri, gerçek alışveriş merkezlerini sollayacak şekilde, kazançlar elde etmeye başladılar. İnsanlar istedikleri ürünleri, ürünü detaylı şekilde görerek, ürün açıklamalarını okuyarak sipariş veriyor, alışveriş merkezine gitme zorunluluğundan kurtulmuş oluyorlar. E-ticaret sektörünün bu hızla büyümesiyle birlikte, ürünleri tedarik eden ve bu tür sitelerde müşterilere pazarlayan kişiler içinde ciddi bir kazanç kapısı doğmuş oldu. Bugünkü konumuzda yer vereceğimiz Gitti Gidiyor alışveriş sitesi, bilindiği üzere Türkiye’nin en büyük sanal alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Eğer sizde bu sektörde yer almak istiyorsanız, günde bir kaç saat ilgilenerek, ciddi rakamlar kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Gitti Gidiyor Üzerinden  Ürün Satarak Para Kazanmak İstiyorum Neler Yapabilirim ?

Gitti gidiyor gibi alışveriş siteleri üzerinden, satış yapmak için, siteye üye olmanız yeterli bunun yanında, satılacak üründe sizin satış sayınızı etkileyecektir. Yani, müşterinin talebinin çok olduğu, çok aranan ve ulaşımı kolay ürünlerin satışını tercih etmelisiniz, böylelikle daha fazla satış yaparak, kazancınızı artırabilirsiniz. Bunun yanında, satacağınız ürünü iyi pazarlamanız gerekmektedir, yani ürünü iyi tanıyıp, iyi analiz edip, güzel bir yazı ile satacağınız ürün hakkında bilgi vermeli, müşteriyi bu ürünü almaya teşvik etmelisiniz, bu yöntemler bir ürünü alacak kişinin, sizinle beraber aynı ürünü satan kişilerden farklı olarak sizden almasını sağlayacaktır. Çünkü insanlar, işinini iyi yaptığına inanan ve güven veren insanlarla ticaret yapmayı, sonradan çıkabilecek sorunlar için tercih ederler. Özet olarak, satacağınız ürünleri özenle seçerek, iyi tanıtmanız, gerekmektedir.

Gitti Gidiyor Üzerinden Ürün Satmak İçin Sermaye Gerekiyor mu ?

Gitti gidiyor üzerinden satış yapacağınız zaman, diğer internet  üzerinden satış yöntemlerine göre 1-0 önde başlamış oluyorsunuz, çünkü internet sitesi ile uğraşmadan ve masraf yapmadan daha önemlisi günde milyonlarca kişinin girdiği bir sitede yere sahip olacaksınız.  Sermaye konusuna gelecek olursak, tabi ki elinizde belirli bir miktarda sermaye olması gerekiyor.

Gitti Gidiyor Üzerinden Ürün Satmak İçin Sermaye Gerekiyor mu ?

Gitti gidiyor üzerinden satış yapacağınız zaman, diğer internet  üzerinden satış yöntemlerine göre 1-0 önde başlamış oluyorsunuz, çünkü internet sitesi ile uğraşmadan ve masraf yapmadan daha önemlisi günde milyonlarca kişinin girdiği bir sitede yere sahip olacaksınız.  Sermaye konusuna gelecek olursak, tabi ki elinizde belirli bir miktarda sermaye olması gerekiyor. Sermaye miktarı satacağınız ürüne göre değişim göstermekte, örnek olarak kolay ulaşabileceğiniz veya çevrenizde toptan olarak temin edebileceğiniz ürünler var ise, çok az bir sermaye ile bu işe girebilirsiniz çünkü gelen istekler doğrultusunda alarak, sermaye gereği duymadan satış yapabilirsiniz. Ancak sattığınız ürünler, sizin kolay ulaşabileceğiniz ürünler değilse ve toptan olarak alıp stok yapmanız gerekiyor ise, burada belirli bir miktar da sermayeniz olması gerekir, örnek olarak satacağınız ürünler her zaman yaşadığınız bölgede olmayabilir belkide ülkemizde olmayabilir, yurt dışından getirmek zorunda kalabilirsiniz bu da ekstra masraf demektir, bu gibi kriterleri göz önünde bulundurarak satacağınız ürünü seçerken dikkat etmelisiniz.

Bunun dışında gitti gidiyor üzerinden mağaza kiralama seçeneğiniz var, sattığınız ürün yelpazesi geniş ise ve gitti gidiyor’un özel seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız, belirli bir miktar karşılığında mağaza kiralayarak, işinizi daha profesyonel hale getirebilir, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

 

 

 

About admin