Gano Excel Nedir? Gano Excel Marketing Hakkında Bilgi

Bu yazımızda gano excel nedir, gano excel marketing, gano excel Türkiye, gano excel sağlıklı kahve bayiliği, gano excel ürünleri ve faydaları gibi konular hakkında bilgiler sunacağız.

Gano Excel Nedir

 Gano Excel Nedir?

Gano Excel, Gano Derma alanında lider bir firma olup, yine bu alanda hizmet vermeye ve büyümeye devam eden öncü bir doğrudan satış kuruluşudur. Gano Excel, doğrudan satış amacıyla sizlere tüketici maddeleri, hamur işleri, çikolata ve besin takviyeleri, sağlık ürünleri, kişisel bakım ürünleri gibi temel hizmetler sağlamaktadır.

Gano Excel Marketing 

Gano Excel 1995 yılında Malezya, Kedah Darul Aman şehrinde kurulmuş sağlıklı yaşam adı altında hizmet vermeye başlamış ilk ve tek firmadır.

Gano Excel, Gano derma içerisinde ürünlerinin faydalarını maksimum düzeyde tutmaya çalışmakta ve tüketiciye doğrudan en sağlıklı ürünleri ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Gano Excel Türkiye

Gano Excel Türkiye, hakkımızda sayfasında kendini şu şekilde tarif etmektedir.

Gano Excel Marketing sistemi Türkiye’ye 2010 yılında Private İthalat ve Pazarlama şirketi olarak %100 yabancı sermaye ile giriş yapmıştır. Firma, Malezya üzerinde uluslar arası Pazar için 200 ürün üretmekte ve Türkiye pazarında 1 1 ürün ile aktif pazarda yer almaktadır.

Gano Excel Ürünleri ve Faydaları

Gano Excel ve Gano Excel ürünlerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Gano Fresh, taze nane ve ganoderma lucidum özünden oluşan bir diş macunudur. Ağzın temiz ve ferah tutulmasında yarar sağlamaktadır.

Gano Tea Sod, Güney Afrika kökenli olup Roobis çayından formüle edilerek hazırlanan bir içecektir. Serbest radikallerin hızla yok edilmesine ve ferahlatma özelliğine sahiptir.

Gano Transparan Sabun, aloe vera ve papaya bitkisinden elde edilmektedir. Cildin daha genç görünmesine, canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca içeriğinde A, C ve E vitaminleri bulunmaktadır.

Gano Soap, Gano lucidum özü ve keçi sütü ile zenginleştirilerek hazırlanmıştır. Cildin temizlenmesi ve nemlenmesinde ayrıca bakım yapılmasında kullanılmaktadır.

Gano Cafe 3 In 1, Gano derma lucidum, kaliteli kahve ve sütsüz kremadan üretilmiştir. Dünya genelinde kahve ve ganoderma lucidum harmanı olarak ortaya çıkan ilk kahve olarak bilinmektedir.

Yukarıda yer alan ürünler dışında Gano Excel içerisinde 200 e yakın ürün bulunmaktadır. Ancak ülkemizde yaklaşık 11 tanesi aktif olarak pazarda yer almaktadır.

Gano Excel Sağlıklı Kahve

Gano Excell sağlıklı kahve, dünya genelinde ilk ve en sağlıklı kahve olarak bilinmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kan dolaşımını destekleyen, hücre yenilenmesinde etkili olan bir bileşimi bulunmaktadır.

Ayrıca, enerji verici ve kilo kontrolünde yarar sağlayıcı etkisi de bulunmaktadır.

gano-excel-kahve

About admin