Franchise ile Kendi İşini Kurmak İsteyenler İçin Seminer

Bugün bir çok kişi kendi işini kurmak ve kendi işinde çalışmak istiyor. Bu nedenle dinamik bir ekonomiye sahip ülkemizde de girişimciler sunulan yeni fırsatları araştırıyor. Sizde eğer kendi işimi kurmak istiyorum ne yapabilirim diyorsanız.  Sizde kendi alanında başarılı olan marka olmuş size güzel imkanlar sunan firmaların Franchise sistemlerine sizde katılabilirsiniz.

era türkiye

Bu yazımızda 12 Şubat 2013’te gayrimenkul danışmanlığı alanında frachise ile kendi işin kurmak isteyenlere yönelik ERA Gayrimenkul tarafından yapılacak olan seminer ile ilgili bazı bilgiler vereceğiz.

Seminer ile ilgili bilgileri aktarmadan önce ERA Gayrimenkul hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse ERA Gayrimenkul 1971 yılında Amerika’da kurulan  hızla büyüyen bugün Avrupa ve Orta Doğu’da 35 ülkede ve 3000 aşan ofis sayısı ile faaliyet gösteren gayrimenkul sektörünün en başarılı markalarından biridir.

Günden güne büyüyen gayrimenkul sektöründe yerinizi almak gayrimenkul danışmanlığı alanında verimli franchise ve başarılı olmanın yolları, iyi bir kazançlı bir emlak ofisine sahip olmanın sırlarını öğrenmek için sizde ERA Türkiye tarafından düzenlenen, ERA Sohbetlerine katılabilirsiniz.

Garanti Bankası Ekonomik Araştırmaları Birim Müdürü Ali İhsan Gelberi, UFRAD Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur ve ERA Avrupa Başkanı Francois Gagnon ERA Sohbetleri’nin katılımcıları olarak Prof. Dr. Kerem Alkın moderasyonu ile yapılacak olan ERA Sohbetlerinde 2012 ve 2013 yılları için emlak sektörünün değerlendirilmesi, yatırım ortamı ve ekonomik değerlendirmeler, marka olmanın önemi ve franchise sistemi ile ilgili bilgiler, başarılı olmanın sırları ve gayrimenkul danışmanlığı sektörü ile ilgili konuşmalar yapacaktır.

Era Türkiye tarafından 12 Şubat 2013’te 10.00 ile 12.30  saatleri arasında Elmadağ Divan Otelinde ücretsiz düzenlenen bu seminere katılmak için www.eraturkiye.com yada 444 9 372’ten yerinizi ayırtmanız gerekiyor.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında kendi işinizi kurmak istiyorsanız eğer ERA gibi büyük bir firmanın Franchise haklarını alarak işe başlamak önemli bir adım olacaktır.

About admin