Bonubon Nedir? Bonubona Üyelik

Bonubon, elektronik, yeme içme, etkinlik, güzellik, eğitim, yurt dışı, kadın, ev, erkek, hayvanlar, sağlık, alışveriş, yaz tatili, hafta sonu kaçamağı, eğlence gibi birçok kategoride her gün birbirinden farklı onlarca kampanyayı sizlere ulaştırarak bu avantaj fırsatlarından faydalanmanıza aracı olur.

Bonubon kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için hazırlanmış Doğuş Medya Grubuna ait yeni dönem iletişim ve kampanya hizmeti sunan pazarlama şirketinin ortaya koyduğu bir web sitesidir.

Peki Bonubon Bunu Nasıl Yapar?

Sadece size özel e-postalar, size özel kampanyalar!

Sitemizi ziyaret ettiğinizde e-posta adresinizi verir, ilgilendiğiniz bölgeleri ve kategorileri seçersiniz. Böylece size özel, kişisel tercihlerinize uygun kampanyalarla ilgili e-postalar alır ve her gün ilginizi çekmeyen onlarca e-postayla karşılaşmazsınız.

Güvenli ve pratik alışveriş!

İlginizi çeken bir kampanya mı var? Satın almak için Hemen Al butonuna tıklamanız yeterli. Tüm Visa, MasterCard, American Express kredi, banka ve ön ödemeli kartlarıyla %100 güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Tabii eğer Garanti Bankası Bonus Card ınız varsa kampanyaları biriken bonuslarınızla alabilirsiniz!

Kupon kodunu unutun! Konforla tanışın!

Satın aldığınız kampanya eğer bir Garanti Bankası üye işyerine aitse, kupon kodu kullanmanıza artık gerek kalmadı. Garanti Bankası POS sistemleri sayesinde satın aldığınız kampanyaları Garanti Bankası kartlarınıza ya da Bonumaranıza tanımlayabilirsiniz. Böylece kupon kodunuzu göstermekle ya da işyeri sorumlusuna söylemekle uğraşmazsınız.

Bunun için satın alma ekranında kupon kodunuzu bir Garanti Bankası kartına tanımlamanız gerekir. Tanımlı kartınızı Garanti Bankası POS cihazında okutarak kampanyanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki, Garanti Bankası kartınız yok mu? Sorun değil! Kampanyayı Bonumaranıza tanımlayabilirsiniz. Bonumara size özel bir numaradır ve şifresi size aittir. POS cihazına gireceğiniz Bonumara nız ve şifrenizle kampanyanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kupon kodunu unutun! Konforla tanışın!

Hediye edin!

Satın aldığınız kampanyalarla ilgili bilgileri Kampanyalarım sayfasından görüntüleyebilir, dilerseniz satın aldığınız kampanyayı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca kampanyanın görüntülendiği ekranda Hemen Al yerine Hediye Et butonunu tıklayarak da hiçbir tanımlama işlemi yapmadan kampanyayı hediye edebilirsiniz.

Bonubonun İle Fırsat Kampanyasını Kullanmadığınız Takdire Paranız Yanmaz!!!

Satın aldığınız kampanyanızı herhangi bir sebeple kullanamazsanız üzülmeyin. Bonubon da kullanılmayan kampanyaların parasını ödemek zorunda değilsiniz. Çünkü Bonubon unutulan ya da kullanılmayan kampanyaların tutarını otomatik olarak kumbaranıza yükler. Hayatınızda daha farklı değişiklikler yapmanız için de size e-postayla haber verir. Böylece ilginizi çeken yeni kampanyaları ya kullanamazsam endişesi taşımadan satın alabilirsiniz.

BONUBONA ÜYELİK

Bonubon, Bonubon Alışveriş, Bonubon Doğuş, Bonubon Fırsatları, Bonubon Nedir, Bonubon Tatil, Bonubona nasıl üye olunur, Bonubona üye olmak, Bonubona Üyelik, Trendyol Nasıl Üye Olunur

 

 

About admin