Blog Yazarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Son zamanlarda gelişen blog sistemleri ile artık neredeyse herkesin bir bloğu olmaya başladı. Hâl böyle olunca da blog yazarak para kazanmak insana çok cazip geliyor. Blog yazanların hem kendilerine ait bir internet ortamı oluyor, hem de bu işten para kazanıyorlar. Ancak her bloğu olan para kazanıyor diye bir kural yok. İşte burada size tavsiye edeceğimiz ürün devreye giriyor, bu ürün ile blog yazarak yüklü miktarlarda para kazanabileceksiniz.

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Günümüzde affiliate marketing yani satış ortaklığı sistemi ile blog yazarları yüklü miktarlarda para kazanabilmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse, güvenli bir sisteme kayıtlı satıcıların eklediği ürünleri bloğunuzda tanıtarak %50-%75 oranlarına varan komisyon geliri elde edebiliyorsunuz. İşte bu noktada bloğunuz devreye giriyor, bloğunuzdan yola çıkarak ürün satın alındığında komisyon kazanabiliyorsunuz.

Blog Yazarak Para Kazanmak İçin Neye İhtiyacım Olabilir?

Blog yazarak para kazanmak için herhangi bir yeteneğe veya sermayeye ihtiyacınız yok. Bloğunuz açtıktan sonra, günde yarım saatinizi ayırarak her gün özgün yazılar eklemeniz gerekiyor. Bloğunuz belli bir kaliteye ulaştığında zaten gerisi kendiliğinden gelmeye başlar. Bloğunuzun içeriğinin kalitesi ve miktarı sitenize gelen ziyaretçilerin sayısını belirleyeceği için, sitenize ne kadar emek verirseniz o kadar geri dönüşüm elde edersiniz.

Blog Yazarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bunun belli bir standardı yoktur ancak blog yazarlarının  %30’u aylık en az 200$ gelir elde ettiğini söylemektedir. Ancak size tavsiye ettiğim blog bilimi kitabından faydalanarak 2 ay gibi kısa bir sürede bu paranın çok daha fazlasını bazılarınız ise kat kat daha fazlasını kazanabileceksiniz.

Bazılarımızın blog internet sitesi olabilir. Mevcut blogunuz ile para kazanmak içinde bu sistemi kullanabilirsiniz. Blog sahibi arkadaşlar sadece google dan gelecek paraya kendinizi bağlamayın blogunuz için önemli bir gelir kapısı olan affilliate marketing yani satış ortaklığı platformuna sizde dahil olun.

Blog Yazarak Para Kazanmam Kesin mi?

Hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur, o yüzden böyle bir soruya verilecek cevap “kesin” kazanabilirsiniz değil, dersleri dikkat ile dinleyip söylenilenleri eksiksiz uygularsanız kesin kazanabilirsinizdir. Çünkü bu güne kadar bu ürünü satın alıp faydasını görmeyen olmamıştır.

Bloğumdaki İçerik Arttıkça Daha Fazla Kazanabilir miyim?

Kesinlikle çok güzel bir soru. İnternet dünyasının altın kuralı “kaliteli ve çok içerik ziyaretçiyi, ziyaretçi ise parayı getirir”. Ne kadar kaliteli ve çok içerik eklerseniz, bloğunuzdan o kadar fazla gelir elde edersiniz. Çünkü ziyaretçi sayınız artacağından, ürünlerinizi satmanız kolaylaşacaktır.

Eğer sizde oturduğunuz yerden, günde sadece yarım saatinizi veya 1 saatinizi vererek, yüklü miktarlarda gelir elde etmek istiyorsanız. Blog bilimi kitabı tam size göre, size gönül rahatlığı ile bu ürünü tavsiye ediyoruz.

BLOG BİLİMİ KİTABININ SATIŞI BİTMİŞTİR.

Blog ve Yazarak Para Kazanmak İçin YAZİTÖR’Ü İnceleyebilirsiniz.

About admin