Blog İle Para Kazanma

paraklavuzu-yeni

Son günlerde birçoğumuz bloglardan para kazanmak için çaba gösteriyoruz.
Oysa profesyonelce blog yazmanın bazı kuralları var. Şimdi siz de blogunuzu profesyonelce, sistemli bir şekilde yöneterek blogunuzdan para kazanmaya başlayacaksınız.
Size otomatik olarak para akışı sağlayacak blog yazarlığı bilgilerinin tamamı   “PARAKLAVUZU” e-kitabında bir araya toplanmış durumda.

Günlük birkaç saatiniz ayırarak, aylık 100$-500$ arası para kazanabilirsiniz.

Bu kazancı otomatik hale getirip her ay bankaya yatan paranızı kolaylıkla çekebilirsiniz.

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz ve her ay hesabınıza otomatik olarak para yatmaya başlar ?

Tabiki   “PARAKLAVUZU” e-kitabındaki bilgileri kullanarak.

“PARAKLAVUZU”  EĞİTİM SETİNDE NELER YER ALMAKTA :

1-) İyi bir blog yazarında bulunması gereken özellikler :

Bir blog sahibi olmak için çok bir şey yapmanıza gerek yok. Hemen ücretsiz bir bloğa sahip olabilirsiniz. Peki etkili bir blog yazarı olmak için neler yapmak gerek? Bunu “PARAKLAVUZU” e-kitabından öğrenebileceksiniz.

2-) İlk defa blog yazacaksınız, blogunuzu nasıl hazırlayacağınızın detayları :

Blog yazmakda tecrübeniz olmayabilir. Endişelenmeyin “PARAKLAVUZU” e-kitabıyla rahatlıkla bir blog oluşturabilirsiniz. Bir blog oluşturmak için gerekli bilgiler bu kitapta toplanmış vaziyette.

3-) Blogunuza nasl ziyaretci çekebilirsiniz ?

Blogunuzu oluşturdunuz. Ama ziyaretci çekmek ayrı bir konu. Bunu yapabilmek için SEO şirketlerine büyük paralar ödemek yerine  “PARAKLAVUZU” kitabında anlatılanları uygulayarak blogunuza ziyaretçi çekebileceksiniz.

4-) Blogunuzda reklamları nasıl yerleştireceksiniz ?

Blogunuzu oluşturdunuz ama ziyaretçiler reklamlara tıklamıyor. Reklamlarınızı nerelere yerleştireceksiniz. Bunları öğrenmek için “PARAKLAVUZU” kitabınızı kullanacaksınız.

5-) Blogumuzdan nasıl satış yapabiliriz ?

Blogumuzdan sadece reklam yaparak para kazanmayacağız. Aynı zamanda blogumuz üzerinden satışlar yapacağız. Bu satışları yapabileceğimiz yerleri ve bunları nasıl kullanacağımızı “PARAKLAVUZU” e-kitabından basitce öğrenebileceksiniz.

6-) Satış ortaklıkları rehberlerini nasıl bulacaksınız ?

Blogunuzdan satışlar yapabilmek için nerelere müracaat edeceksiniz? Bunları yine “PARAKLAVUZU” kitabında bulabileceksiniz.

Şimdi kararınızı verdiniz ve “PARAKLAVUZU” kitabını almak istiyorsanız aşağıdaki linkten indirimli olarak bu kitabı alabilirsiniz.

Para Klavuzu isimli E-Kitap’ın tanıtımını daha önceden yapmıştık. Ancak şuan indirilemediği için farklı bir e-kitap olan sadece yazı yazarak blogunuzdan nasıl para kazanabilirsiniz bu konuda çok güzel hazırlanmış  Blog Bilimi e-kitabı, eğitim seti var bunu incelemenizi öneriyorum.

YAZI YAZARAK İNTERNET ÜZERİNDEN PARA KAZANMA YÖNTEMİ ile ilginizi çekiyorsa aşağıda yer alan BLOG MİLYONERİ isimli E-Kitabı İnceleyebilirsiniz. Güzel ayrıntılı hazırlanmış bir eğitim seti. Çalışmalarınızda çok işinize yarayacağına eminim. Blog bilimi eğitim setinin içerisinde ayrıca Anketle Para Kazanma Kitabı’da bulunmaktadır. BLOG BİLİMİ BURADA

BlOG MİLYONERİ E-KİTAP İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

About admin