Blog Bilimi Kitabı

İnternetpara sitesinde para kazanma ile ilgili işinize yarayacak bu konuda hiçbir şey bilmiyorsanız sıfırdan öğrenebileceğiniz biraz bilginiz varsa bilgilerinize yenilerini ekleyeceğiniz alanında en iyi olanları sizlerle anlatmaya gayret ediyorum. Bugün daha önceki yazılarımda kısaca değindiğim blog bilimi kitabı ve blog hakkında yeni bir yazı yazarak bu konudaki eksiklikleri tamamlamak istedim.

Blog aslında bir web sitesidir. Daha çok günlük tarzından olan yazılara yorum yapılabilen durağan web sitelerine göre daha dinamik yapıya sahip internet siteleridir. Bloglar internet siteleri içinde önemli bir yere sahiptir. Blogların giderek öneminin artması ile blog yazarlığı mesleğinin de önemi artmıştır.

Blog bilimi kitabı ise önemi artan blog ve blog yazarlığı mesleği ile nasıl para kazanılacağı hakkında yazılmış ve bu konuda eksik olan bilgilerimizi tamamlayabileceğimiz bilgisayarımıza indirip hemen bilgileri edinebileceğimiz bu konuda hazırlanmış önemli e kitaplar arasındadır.

Blog Bilim Kitabı ile ilgili bu yazımız kitabın hakkında vereceğimiz detaylar ile devam edecektir.

Blog nedir yukarıda kısaca buna değindikten sonra blog bilimi kitabı ile ilgili incelemelerimi detaylı bir biçimde sizlere aktarmak istiyorum.

Blog Bilimi Kitabı Nedir? Ne İşe Yarar?

Blog bilimi kitabı blog sitenizden veya yeni açacağınız bir blog siteden nasıl para kazanabileceğinizi hem görsel hem sesli hemde yazılı olarak anlatan internetten para kazanmak isteyenlerin ve blogu olanların web sitelerinde daha çok para kazanmaları ve faydalanmaları için hazırlanmış internetten hemen indirip içeriğindeki bilgileri öğrenebileceğiniz bir eğitim setidir.

Blog bilimi kitabı dünyanın her yerinden uygulanabilecek olan bir sistemi anlatır.

Blog Bilimi Kitabı ile Nasıl Para Kazanılıyor?

En çok merak ettiğiniz ve burada bu yazıyı okuyor olmanızın en büyük sebebi elbetteki internetten nasıl para kazanılır? sorusu olmaktadır. Blog bilimi kitabı ile bu işin nasıl yürüdüğünü sizlere basit bir şekilde anlatayım. Bunu anlatmaya geçemeden öncelikle şunu belirtmek istiyorum. İnternette para kazanmak istiyorsunuz evet ama günlük yarım saatinizi bu işe ayırabilecekmisin ve 2-3 ay gibi bir süre vazgeçmeden, sıkılmadan istikrarlı bir şekilde yazı yazabilecekmisin bu sorulara EVET diyorsan o halde öğrenci, ev hanımı, işin , mesleğin, yaşın ve cinsiyetin ne olursa olsun blog bilimi kitabı sizin için çok faydalı olabilecek bir kitaptır. Blog bilimi kitabı sizin düzenli bir gelire kavuşmanızı sağlamadan etkili bir kaynak olacaktır.

“Blog bilimi kitabı” ile para kazanmak için yazı yazmanın önemini söylemiştim. Ben ne yazabilirim ne hakkında yazı yazacağım web site işlerinden anlamam ki gibi sorularının cevabını blog bilimi eğitim setinde bulacaksın.

Blog bilimi internetpara sitesi içerisinde daha önce detaylı olarak anlattığımız affiliate marketing sistemini, Türkçesi satış ortaklığı olan ve sermaye istemeyen, risksiz, kimse ile muhatap olmadan sadece yapacağın aracıkla %50-%70 gibi oranlarda komisyon elde edebileceğin bir sistemi kullanarak nasıl para kazanıldığını anlatan uzman kişilerce Türkçe olarak yazılmış bir kitap olarak alanındaki en iyi eğitim setlerinden biridir.

Blog Bilimi Kitabı ile Sahip Olacakların

Blog Bilimi sadece bir ekitap değildir, aynı zamanda

  • Videolu Eğitim Seti
  • Ses Kayıtları
  • Blog Bilimi Forum Üyeliği
  • Anket Kitabı ve Diğer Eğitimler

gibi kombine bir eğitim setidir. Blog bilimi forumunun önemi büyüktür. Burada sorularına cevap bulabileceksin ve bu konuda uzman öğreticilerden teknik destek alarak aklına takılan konularda yardım alabileceksin.

Anket siteleri tarafından verilen anketleri doldurarak para kazanmak isteyenler için piyasada ücretli olarak satılan Anket Kitabı Blog Bilimi Kitabı (Burada) ile bedava olarak veriliyor. İnternetten para kazanmak isteyen arkadaşlar nedense Anketle para kazanmak işinin daha kolay olduğunu ve daha kazançlı bir para kazanma yolu olduğunu düşüyorlar bunun böyle olmadığını belirtmek isterim. Blog bilimi kitabını tanıyıp anladıktan sonra bunun böyle olmadığını anlayacaksınız.

Bunların dışında önemli ve birbirinden değerli Blog Bilimi Kitabı yanında verilen Bonuslar bulunmaktadır.

Blog Bilimi Kitabı

1-4000 adet Backlink Arşivi: Bilmeyen için kısaca, backlink blog web sitelerinin google da sıralamadaki yerini ve index alma sürecini olumlu yönde etkileyen bir etmendir.

2-Sitelerinizi Google’ın Tanıması İçin Sosyal İmleme Arşivi: Bu bonusda sıralamamızı etkileyen, google seo çalışmaları arasında yer alan ve şuan birçok blog tarafından kullanılan etkili bir yöntemdir.

3-Özel Forum Üyeliği ve Her Grup İçin Farklı Öğretmenler:

4-Yazma Teknikleri: Yazı yazma teknikleri sayesinde daha iyi yazmayı öğrenecek buda tabi ki kazançlarınıza artıracaktır.

5-Sıfır Reklam Maliyeti ile Nasıl Kazanç Elde Edilir?

6-Video, ses kayıtları ve resimler ile herkesin öğrenebileceği bir şekilde anlatım.

Blog Bilimi Kitabını Kimler Almalı

Aslında blog bilimi kitabı internetten online  para kazanmak isteyen herkese hitap eden bir eğitim setidir. Ancak bizim bu kitabı almalarını tavsiye ettiğimiz kişiler ise şöyledir.

Düzenli ve zaman içerisinde artan bir gelire sahip olmak isteyenler

Günlük olarak en az 30 dakikasını bu işe ayırabilecek olanlar.

Bloğuna günde 1 adet yazı yazabilecek olan kişiler

İki-üç ay boyunca eğitimleri takip edip bunlara bağlı kalacak olanlar.

En son ise bu işi severek ve inanarak yapmak

Blog bilimi kitabını kimlerin almalı bunları sıraladık şimdi kimler almamalı onuda belirtelim.

Kısa yoldan ve kısa vadede para kazanmak isteyenler için önermiyorum.

Zamanım yok diyenler. Günde yarım saatini ayıramayacak olanlar

Günde 1 yazı giremem diyenler

2-3 ay çok uzun süre bu süreyi bekleyemem diye düşünenler ve

Kopyala yapıştır mantığı ile yazı ekleyecek olanlara blog bilimi kitabını tavsiye etmiyorum. (Kesinlikle Almasın)

BLOG BİLİMİ KİTABINI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ.


About admin