Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir? Babalar Gününde Ne Alsam?

Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Evet, yine geldi bir babalar günü. Babalarımız, en değerli varlıklarımız. Ailemizin direği. Anadolu’da böyle adlandırılır aile. Babalar gününde hediye alınacak kişi babanız ise hediye almak ve seçmek bir o kadar zorlaşır. Bizim, size tavsiyemiz babalar gününde babanızın ruhuna, sevdiği şeylere ve renklerine hitap edecek hediyeler almanızdır.

17 Haziran 2012 Babalar Gününde Ne Hediye Alsam?

Elbette bir hediye babanıza duyduğunuz sevgi ve saygıyı simgelemez ancak babalar gününde alacağınız bir hediye babanıza verdiğiniz değeri ve sevgiyi bir nebze de olsa gösterme imkanı tanır. Bu yüzden yüksek bütçeli ve şaşalı hediyeleri tercih etmek yerine, daha özel ve özgün hediyeler bulabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için bu yazımızda diğerlerinden farklı olarak babanızın ruhuna göre hediye seçenekleri sunacağız.

Babalar Günü İçin Hediyeler ve Öneriler:

1) Babam çalışan bir insan, nasıl bir hediye seçmeliyim?

Bu grup hediye alınabilecek ve rahatlıkla hediye seçilebilecek bir gruptur. Seçeceğiniz hediyeyi babanızın hizmet verdiği ya da çalıştığı alana göre şekillendirebilirsiniz. Babanız masa başı ya da bir ofis ortamında çalışıyorsa kalem seti, bellek kartı ya da masa başına koyacağı ailenizin birlikte çekindiği güzel çerçeveli bir fotoğraf tercih edebilirsiniz.

Eğer daha farklı bir seçenek düşünüyorsanız, bir evrak ya da laptop çantası, özel bir ajanda bulabilir ya da internet ortamından bunları kendiniz tasarlayabilirsiniz. Eğer babanız çay ya da kahveyi seviyorsa masa başında kullanabileceği sizin tasarladığınız özel bir bardak alabilirsiniz.

Klasik olarak ise çalışan babaların en çok ihtiyaç duyacağı şeylerden birisi olan gömlek, kravat ve kişisel eşyaları tercih edebilirsiniz.

2) Sportmen ruha sahip bir babam var, nasıl bir hediye seçmeliyim?

Babanız sporla iç içeyse ve herhangi bir hobisi var ise seçeneği buna göre şekillendirebilirsiniz.

Deniz kenarında yaşıyor ve babanız balık tutmayı seviyorsa ona, olta seti, yağmurluk ya olta setini yerleştirebileceği bir olta çantası hediye edebilirsiniz.

Yürüyüş ya da doğa sporları ile ilgilenen bir babanız var ise yürüyüş için uygun ayakkabı, yürüyüş sopası, tozluk, sırt çantası ya da matara alabilirsiniz.

Eğer babanız doğayla iç içe yaşamayı seviyor ve kamp yapmaktan hoşlanıyorsa dağcılıkla ilgili malzemeleri tercih edebilirsiniz.

Babalar Günü 2012, Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir, Babalar Günü İçin Hediyeler, Babalar Günün De Ne Hediye Alsam, Babalar Günün De Alınabilecek Hediyeler, Babalar Gününde Babalara Ne Alınır.

 

3) Sanat ile iç içe bir babam var. Ne yapabilirim?

Babanız sanatın herhangi bir dalı (resim, müzik vb) ile uğraşıyor ya da bu dallarla ilgilenmekten zevk alıyor ise hediye seçeneğinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz.

Babanızın sevdiği ya da sevgi beslediği bir sanatçı var ise ona sevdiği sanatçının albümünü alabilirsiniz.

Babanız el yapımı sanat işleri ile uğraşıyor ya da ilgileniyorsa yine ona çeşitli aksesuarlar ve el yapımı ürünler hediye edebilirsiniz.

Ya da seçeneği daha da özelleştirerek babanıza bir şiir yazabilir ve ona hediye edebilirsiniz.

Babalar Gününüz Kutlu Olsun.

Babalar Gününde Ne Hediye Alınır, Babalar Günü 2012, Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir, Babalar Günü İçin Hediyeler, Babalar Günün De Ne Hediye Alsam, Babalar Günün De Alınabilecek Hediyeler, Babalar Gününde Babalara Ne Alınır.

 

About admin