Amway Nedir? Amway Nasıl Bir İş? Amway’den Para Kazanmak

Amway kendi işini yapmak isteyenlerin, evinden özgürce çalışıp para kazanmak isteyenlerin merak ettiği bir alanda 50 yılı aşkındır faaliyet gösteren uluslararası bir firmadır. Bu yazımızda Amway nedir? Amway nasıl bir iş? Bu sorulara yanıt vererek Amway’den para kazanmak ile ilgili bilgiler aktaracağız.

Amway Nedir?

Amway basitçe ürünleri satmak ve sizin gibi ürünleri satabilecek serbest girişimciler bularak sponsor etmek dir.  Amway üyesi olanları bu ürünleri toptan fiyatına satın alır. Tüm ürünlerin 90 gün tatmin garantisi var.

YouTube Preview Image

Amway nasıl para kazanılır?  Amway’den para kazanmak

Toptan fiyatına alınan ürünler perakende fiyatına satılarak ürün satışından kar elde edilir. Amway’in kazanç şekli ürünleri al, ürünleri sat ve kendin gibi buişi yapacak kişileri sponsor yapmak dan geçiyor.

Hedefleri tutturduğunuzda ödüller kazanır. Satış karı dışında aylık primler de kazanılmaya başlanır.

Amway Nedir-Amway Nasıl Bir İş-Amway’den Para Kazanmak

Türkiye de bir çok kişinin hayalinde patron olmak var. Aynı zamanda o kadar çok insanın ek gelir elde etmeye ihtiyacı var ki bu nedenler kendi fikirlerimizi uygulayabileceğimiz yeni iş alanları aramamızı neden oluyor.

Girişimcilik imkanını en çok değerlendirebilecek kesimlerden birisi kadınlardır. Doğrudan satış sektöründe kişilerin kendilerini geliştirme ve bir çok imkan bir aradadır. Çünkü burada evinizden, sosyal yapınızı bozmadan esnek bir çalışma saatleri ile kendi işinizin sahibi olarak gayet keyifli ve renkli bir başkaları ile birlikte ürünlerin satışlarından kazanç elde edeceği iyi bir iş imkanı dır. Dolayısı ile kadınlara verilen iş imkanı, girişimcilik fırsatları biraz daha onların yapmak isteyecekleri alanlarda olursa daha fazla istek ve destek olabiliyor.

Başkası için değil kendiniz için çalışabileceğiniz kendi patronunuz olmak esnek çalışma saatlerine sahip kendi istediğiniz yerde çalışma imkanı olan bir iş fırsatıdır.

Bu konu ile alakalı olarak daha önceden yazmış olduğumuz Amwaya nasıl üye olunur? buradan okuyabilirsiniz.  

About admin