5 Keçi, 5 Koyun Satın Al 3 Yıl Sonra Gelir Elde Etmeye Başla

Büyük Anadolu Tarım Kooperatifi çok cazip güzel bir ortaklık teklifi sunuyor. İlk duyduğum andan itibaren ilgimi çekti ve  bu konuda araştırma yapmaya başladım. Elde ettiğim bilgileri de sizler ile paylaşıyorum.

Sınırlı Sorumlu Büyük Anadolu Tarım ve Ziraat Ürünleri Üretim Pazarlama Kooperatifinin çiftliklerine 5 yıl ödemesiz ve faizsiz 10 koyun ve 10 keçi ile ortak olabilirsiniz. Koyun ve keçi bakımları kooperatifin bünyesinde kurulacak 1000-1500 arası küçük ve ağıl üretim çiftliklerinde sağlanacaktır. Üyelikten itibaren 3.yılın sonunda o gün ki artış tutarı ile orantılı olmak üzere üyeler her ay asgari bir ücret, tamamen faizsiz her ay kar payı itibari ile 2 kg et ve 5 litre süt ortaklarımıza verilecektir.

Romanow koyunu eti çok lezzetli, eti yağsız romanow koyununun bu kadar değerli olmasının nedeni ise 1 koyun yılda 2 kez yavru veriyor.

Romanov koyunu yılda 2 defa doğum yapan, süt verimi yüksek her türlü iklim şartlarına uygun bir küçükbaş hayvandır. Halep keçisi ise yağ oranı düşük süt verimliliği yüksek bir keçidir. Ortak olduğumuzda bu keçilerde ve koyunlardan satın almış oluyoruz. Büyük Anadolu Tarım ve Ziraat Ürünleri Üretim Pazarlama Kooperatifi bizim satın aldığımız bu hayvanlara kendi çiftliklerinde bizim yerimize bakıyorlar.

Eğer sizde bu ortaklığa katılmak istiyorsanız 5 keçiye tanesi 600 TL den 3 bin tl, tanesi 800 tl den 5 koyun ise 4 bin tl yapıyor. En fazla 10 koyun, 1o keçi alabilirsiniz.

Ortaklığa katıldığımızda yıllık aidat olarak 100 tl Ziraat Bankasına yatırıyoruz.

About admin